Iveta Bartošová: Návrat? Zase fiasko! Válela se po schodech a ukázala, co neměla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Iveta Bartošová: Návrat? Zase fiasko! Válela se po schodech a ukázala, co neměla!

Ta holka zase podělala, co mohla! Zpěvačka Iveta Bartošová (46) se celé týdny držela – zhubla, působila vyrovnaně, chodila na domluvená vystoupení a snažila se. I ti největší odpůrci začali věřit tomu, že její návrat na scénu po měsících psychických a zdravotních problémů klapne. Neklapl!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
04. 09. 2012 20:13

Bliveta 100krát denně

zamlzena
04. 09. 2012 18:18

a viděli jste třeba taky Gottovou, kterak se vymustrovala na na cestu do školy 3.9, tedy první školní den své dcery? Iveta něco už dokázala ale není to zalokjopka a snaží se vylíčit. Každý jsme nejěk citově založený a vnímáme svět různě emotivně, ale nejméně sympatický mně je typ ženy" strojovna".....

alexa-lexa
03. 09. 2012 09:09

Nedokážu nějak pobrat to,že někdo navrhnul na nějakou cenu zrovna tuhle vychlastanou trosku a ještě k tomu za Návrat roku!!!Kam se proboha tahle troska vrátila???Vrátit by se měla do léčebny a nevylézat z ní dřív než bude opravdu v pořádku!!Už má tak vychlastanej mozek,že opravdu neví co dělá???Asi jo,jinak by při pohledu na sebe do zrcadla nemohla vylézt z takovým kokrhelem na hlavě a v takových botách!!Je pravda,že měla asi nějakého stylistu a kadeřníka(pokud to teda nebyl ten magor Rychtář)a někdo to taky režíroval,ale pokud si nevěřila,měla říct NE v tomhle nevylezu před lidi,vždyť to byla opravdu hrůza se na ni jen kouknout!!

jure999
03. 09. 2012 08:52

Copak ji nemohli dat barovou židli nebo kreslo? Vedeli,že se neudrži na nohou a nejaka koza pri zkoušce navrhne aby sedela na zemi. Tohle maslo s valenim po zemi a kalhotkama jde na učet TV,nebot ktera žena na takovych chudach muže sedet na schodech a pak se dustojne zvednout? na takovy scenar mela mit I.B. kalhoty a ne leskly pytel ke kolenum,jinak se ta roba nazvat nemuže.Copak nema zrdcadlo?

hejhej
04. 09. 2012 13:28

Zrdcadlo Iveta určitě má,ale chybí jí funkční mozek k posouzení. Magorovi Rychtářovi jde o jediné - sám se zviditelnit.

hillaarkaa
03. 09. 2012 08:20

pekáč Tohle vidět Martucci,tak ho má u brady

bicnablbce
03. 09. 2012 08:37

Pekáč IB už tady nikoho nepřekvapí, protože denně tady vidíme jiný pekáč­....­...te­be..­....­....­.a smrdí, fůůůůůj.

elis3
03. 09. 2012 11:22

trefné!!! IB se z opice alespoň vyspí, ale hilarka ze své tuposti-nikoliv

winterfreshka
03. 09. 2012 13:05

Vy 2 jste tu taky žádnou moudrost nepředvedli,raději pomlčte

bicnablbce
03. 09. 2012 14:59

A ty už jsi něco světoborného předvedla, rozšlápnutá žvejko?

hillaarkaa
04. 09. 2012 08:38

Prima dvojka-smradlavka syfilídní elis-syfilis a béélb korunovaný v akci

vilka
02. 09. 2012 20:08

a spol. ať se stydí nejvíc. Je to normální ,vodit jí po jevišti jak medvěda v manéži? Věděli moc dobře, že to těžko zvládne, no jen když se pobavili a měli sledovanost. Dělá jim to jistě dobře, každý jsme jiný.

lukolina
02. 09. 2012 21:07

a ona není svéprávná ? to ji tam přitáhli násilím ?

vilka
02. 09. 2012 22:06

no, být na dně, bez peněz a pod tlakem, to člověk dělá různé věci,také se s ním dobře manipuluje...

solochov
03. 09. 2012 02:52

knkn
02. 09. 2012 20:06

U Bartošové se žádný návrat nekoná, toto ROZHODNĚ TV BARANDOV POSRA-LA NA PLNÉ ČÁŘE ! cHUDÁCI STATNÍ UMĚLCI, KDYŽ JÍ MUSELI ZE SLUŠNOSTI TLESKAT ZA TU UBOHOST, KTEROU PŘEDEVEDLA.

franckajagrova
02. 09. 2012 20:34

Leda návrat z Marsu na zem !

franckajagrova
02. 09. 2012 19:09

Ne a ne skončit s kariérou ! Je to trapné,nedůstojné a ubohé ! Ona se propadá do bahna hloub a hloub a nemůže se propadat dalších několik let ! Ten totální ponor bude asi už dost brzy.. Její devastace od čtyřicítky nabírá na obrátkách a těžko bude zpívat do padesátky !

herecka
02. 09. 2012 18:49

Jsem hodně objektivní dobromyslný člověk,dlouho jsem ve svém názoru dávala Ivetě šanci a omlouvala její stavy.Každý jsme nějaký,jen ona je hodně vidět a smlsne si na ní spousta zlomyslných či závistivých lidí. Vystoupení,o kterém se píše jsem neviděla,nemohu posoudit,dokonce se snažím pochopit trému, třes v hlase, chvění nohou. Ovšem ta vizáž, to je jedna velká hrůza!!! Iveta je pořád velmi pohledná ženská, nechápu, kdo ji takhle zřídil! To příšerné líčení a katastrofální účes z ní udělalou nepodařenou čarodějnici, trosku... Myslím, že kdyby vypadala přirozeněji, leccos by kritika skousla.... IVETO, TOHLE SE NEPOVEDLO!

knkn
02. 09. 2012 20:09

TAKÉ SI MYSLÍM,ŽE JSEM OBJEKTIVNÍ ČLOVĚK A PŘEST VIDÍM, ŽE IVET
JE NEPOVEDENÁ již hodně dlouho a včera neměla na ůsvémů místě co dělat, Návrat roku patřil rozhodně někomu jinému. Iveta chla-stá zjevně stále a lhát sobě a druhým nikdy nepřestane ! Také jsem ji dřív brala, ale je hodně prolhaná a to mě na lidech dost vadí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.