Psycholog varuje Nesvadbovou! Dcera Bibi se chová jako dospělá Může mít v budoucnu problémy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Psycholog varuje Nesvadbovou! Dcera Bibi se chová jako dospělá Může mít v budoucnu problémy!

Bibiana (9), dcera Barbary Nesvadbové (37), překvapila všechny účastníky VIP Prostřeno! dospěláckým a na tak malou holčičku uvědomělým chováním.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
10. 08. 2012 23:49

na másle? Vychovává z ní budoucí anorektičku, máma nejí, ale ta už není ve vývinu. Dítě sedí u stolu a prostě nejí nic? Normální rodič dohlédne na to, aby dítě mělo večeři. Jen jí plete hlavu, to není dcera - to je zmanipulovaná kámoška z redakce. (snad nebude následovat matinku - chlapi, víno, adipex

va45
10. 08. 2012 23:48

kráva nebeská,jen o tom neví.

alice2
10. 08. 2012 22:30

mluvíte mi z duše. Paní Nesvadbová vlastně ani za to nemůže, je to nedospělé dítě dvou psychiatrů a v Bibi se "nit táhne dál". Možná spolusoutěžící se věnují charitě víc než,jak se chtěla prezentovat veřejně paní Nesvadbová a neváhala to ostatním zcela normálním kolegům dát najevo svými luxusními značkovými outfity od přední návrhářky a jak paní Boušková trefně poznamenala _ kabelka Coco Chanel. Vůbec jí nezávidím, protože si mohu podobné věci dovolit, ale v kontrastu s tímto působilo vyjádření,jak bohulibě a "upřímně" chce naložit s ev.výhrou, poněkud neupřímně.

eremita
10. 08. 2012 21:46

Holka je chudák, máma ji od malinka tahá po redakci, dělá jí naději s hypotetickými novými tatínky...Barbara je ambiciozní, rozmazlovaný spratek stárnoucích rodičů a ze své infantility nedospěla, jen zestárla. No a Bibianu (ne)vychovává podobně...

jajas
10. 08. 2012 21:28

O paní Nesvadbové jsem měla pochybnosti kdykoliv se v TV objevila aby nám něco sdělila. Je divná a tak logicky i to její dítě. Myslím, že by lidem jako Nesvadbová měli zakázat rodit. Holku rozmazluje a je pyšná na to, jak je chytrá a inteligentní a na druhou stranu ji krmí tím, že ji tvrdí, že vysočina není ze zvířátek. To si neuvědomila, že se to holka dozví od "obyčejných" dětí a bude v kolektivu za blázna? (pokud ji ovšem matka do kolektivu vůbec pouští - a pokud ano, tak to tam musí být holka hóóódně oblíbená). No a k tomu VIP prostřeno.... Tam se naopak Nesvadbová projevovala jako devítiletá. Kde se to v té její odbarvené hlavince asi vzalo, že kvůli ní budou měnit jídelníček a nevařit maso? Domnívám se, že pokud by matka maso jedla, jedla by jej v pohodě i její holka. No ale protože jsou takové "kamarádky" a máma řekla, že maso nejí, protože má zvířátka ráda, tak co té holce nakonec zbylo, než ho nejíst taky. No, je to trágo... snad se z toho holka dostane (až si jednou najde chlapa a ten jí to vysvětlí...)

colombina
11. 02. 2013 12:20

ne každý potřebuje k životu hned řízek, ale jinak souhlas

jity
10. 08. 2012 15:52

se chová jako dospělá a mamička jako střevo. Copak to se hodí, že když někoho představujeme, tak mu vytkneme, že má odstálé uši? Je vůbec to tele normální předhazovat někomu jeho nedostatky. Vyskočil ji to řekl dobře, no to jste ji udělala radost.

defakto
10. 08. 2012 15:23

že vítěz soutěže nevěnoval výhru rodině nemocného Davídka , jak to chtěla udělat ona sama . Myslím si , že p. Nesvadbová je natolik prachatá že uvedenou rodinu může podpořit i když nic nevyhrála , opravdová dobročinnost se dělá v tichosti a né jenom když jsou u toho televizní kamery !

defakto
10. 08. 2012 15:02

vařil skvěle a většina z nás skusí jeho recepty . Z jeho krásneho domu dýchala pohoda i na nás u obrazovek , byl dobrým hostitelem ,ke svým hostům se choval galantně , byl vtipný a byl nad věcí ! Přeji mu , at si užije zájezd spolu se svou přítelkyní, zaslouží si to plným právem !

hillaarkaa
10. 08. 2012 13:53

Je mírně na hlavičku,avšak mě by zajímal ten "dvorní" Haha psycholog.To bude asi něco jako u módy babka Františka

avina
10. 08. 2012 09:31

mezi dospělými v soutěži:trapné!!!
Že to připus­tili,­ovliv­nili průběh-projev...
Chudák holka-musí být jen s mámou,ostatních se straní,nemá místo v dětství

tenerife
10. 08. 2012 07:45

je moc pěkná holčička,určitě perfektně vychovaná,ale jaké má to děvčátko dětství? Něco podobného jsem zažila na své kůži,matka šla po mateřské brzy do práce a mě vychovávala babička Němka,neměla jsem žádné kamarádky, stále jsem byla jen ve společnosti dospělých,v první třídě jsem česky moc neuměla a to mě dosti poznamenalo,také taková stará-mladá.

pelagie
10. 08. 2012 07:08

je povahou celá matka..ta taky byla svým otcem milována až nepřirozeně a proto má problémy v osobním životě , toho pravého stále hledá a že jich už bylo......jinak Ivan jim to natřel, byl z nich nej, nej

smazan_20150109
10. 08. 2012 05:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
10. 08. 2012 09:29

Bibi je kopie svých rodičů - podoba po tátovi a moudrost po mamince.Její vystupování není vůbec dětské. Na jednu stranu skoro nic nejí, na druhou stranu jí máma cpe salámem a tvrdí jí, že to není ze zvířat ! Zajímalo by mne, kolik děvčátek v jejím věku s ní kamarádí.

alice2
10. 08. 2012 22:34

Myslíte opravdu, že paní Nesvadbová je moudrá? Vy ji znáte. V pořadu z ní ani jeden večer nevypadla kloudná smysluplná věta. A času za čtyři pořady měla dost. O jejích napsaných slátaninách nemluvě.

opportunity
11. 08. 2012 01:00

Napsala to správně - hezká po tátovi a chytrá po mamince. Přeber si to jak chceš, pro holku žáná výhr.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.