Energie jsou pekelně drahé! Nevyhazujte zbytečně peníze z okna! Tipy jak doma ušetit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Energie jsou pekelně drahé! Nevyhazujte zbytečně peníze z okna! Tipy jak doma ušetit!

To jsem zas provařil tolik elektřiny či plynu? Kdo z nás si tuhle otázku při pohledu na složenky někdy nepoložil. Energie jsou stále dražší a naše peněženky při placení doslova úpí. Přesto nás placení nemusí tolik bolet, stačí jen více sledovat, jestli elektřinou či vodou zbytečně neplýtváme.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivannavratil386
31. 03. 2019 08:17

Co se týče šetření energiemi, tak musím říct, že mně se doma velmi osvědčila výměna těsnění oken a dveří. Mám doma starší okna, která už bohužel netěsní tak dobře a teplo skrz ně uniká ven. Díky novému těsnění, které jsem kupoval tady http­s://ww­w.tes­neni­texim­.cz/TES­NENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm už tomu tak ale naštěstí není.

winterfreshka
10. 08. 2012 21:38

To co z nás Čez,PRE,Veolia a další nevyberou a budou muset ještě v podobě doplatků vracet o to nám to příště natáhnou.Na ty líné,­mana­gérské­,nenaž­rané zadnice musí také někdo přispět Platíme i za černé odběry pěstíren

zadnice
10. 08. 2012 09:26

Lepší je vyměnit vládu. Prodávají energie do okolních států, zejména elektřinu, pod cenou a zbytek doplatí domácí odběratelé!!!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.