Herečka Jitka Smutná: Manžel ji nepustí do bytu? Kvůli tomu, že je zamilovaná do ženy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Herečka Jitka Smutná: Manžel ji nepustí do bytu? Kvůli tomu, že je zamilovaná do ženy?

Herečka Jitka Smutná (60), která se nedávno přiznala ke vztahu s režisérkou Petrou Braunovou (45), je jednoznačnou hvězdou televizního pořadu VIP Prostřeno!. Jitka, která kvůli své lásce opustila manžela, kameramana Jaromíra Nekudu (67), u sebe v rámci kuchařské show hostí další známé osobnosti. A problémy s místem vyřešila za cenu drobné lži.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

varna
09. 08. 2012 12:27

občas sleduji,ale jak min týden ,tak tento jsem se velmi pobavila a trochu změnila úsudek na některé naše "celeeebrity"Min týden mě velmi dostala Hrubešová ,tak to bylo něco a tenhle týden těžce vedou holky Nesvadbovic !dcerka jak stará mládá ,co se týká názorů a všeho ,ta mi vadila od první chvíle a maminka to samé...proč tam lezou ,když nic neje­dí????­?Nechá­pu..­..hol­čička asi kamarádek moc mít nebude ,spíše to vidím že ji přechytrá maminka vláčí všude s sebou po společnostech starších lidí ,je to evidentně vidět ,možná je mi holky i líto...A Bára ,mám ráda její knížky ,ale jako člověk mne trochu zklamala...

malenabald
09. 08. 2012 09:19

p. Smutná sama říkala, že večeři udělá u p. Evy -že k ní chodí herci z divadla po představení, dá se tedy předpokládat, že nechodí k ní do bytu, ale do takové malé restauračky někde u divadla...

malenabald
09. 08. 2012 08:58

byla ještě před několika lety jako velryba, která snědla všechno. Pak se stalo, že prozřela a dnes už neví, že jedla všechno a dělá, jakoby to, co kdysi jedla vůbec neměla ráda. Děs běs.

malenabald
09. 08. 2012 08:59

samozřejmě NesvaDbová (ach ta svaTba)

va45
09. 08. 2012 00:56

Zapoměla když se tahala s tím blbem co s nim má tu holku,tak byla vyžraná jako prasnice.Zřejmě zežrala na co přišla.

malenabald
09. 08. 2012 09:00

pozdě jsem si všimnula, žes to napsal(a) už přede mnou

vungtao
08. 08. 2012 19:57

Pekne oblečená, spokojena, dobře vaří a neni uknucena sebe střední cele­brita­.nes­vadbo­vou jsem nikdy nemusela, ale ted zabila.Ona i ta jeji holcicka jsou na facku. Jak ji to Nesvadbová vychovala?za nás se tomu říkalo "stará mlada" místo, aby ji naučila jist ryby, kdyz ne ostatni maso, coz chápu, cpe ji hnusný salám s rohlikem jako dítěti ulice a ještě machruji.Nesvadbova neni vegetarián ká ale typická anorekticka a učí i tu dceru to je pro socialku. Navíc holcicka bude mít v dospělosti velké problémy pro showbussines neni ani hezká a ma velke sklony k tloustnutí tak to ji budou mít vrstev nicí mooooc radi.ta Nesvadbova je fakt moooc.

malenabald
09. 08. 2012 09:02

Paní Smutná je zřejmě přesně taková, jakou hraje v Návrtech domů: neslaná, nemastná, ukňouraná, zcela nevýrazná. Bohužel.

defakto
08. 08. 2012 16:34

jako rozmazlený jedináček a tak není div , že i z Bibi pod její vedením vyroste VIP- spratek ! Její předčasně dospělá dcera je spíš k politování nebo k smíchu !

janyna
08. 08. 2012 22:12

nejvíc mě Bibi "dostala", když připravovali jídlo a ona seděla na stole"! Na svůj věk je divná.

3dots
08. 08. 2012 14:58

Proč se hrabat v tom, zda pí.Smutná neprostírala doma? Takových už před ní bylo dost.
Co mne zaráží je to, že někdo, kdo má nestandardní stravovací návyky (vegetarián, dělená strava ap) přijme pozvání do takového pořadu a pak se frní, že na to hostitel nebere zřetel? Tak co tam lezeš,kráááá*so
A pokud jde o Nesvadbovou, ještě sebou vleče stejně vycapeného haranta. Smutné mi bylo skoro líto, když mudrovala, jak rozdělit paštiku na 5 dílů, neb čekala hosty jen 4... A tyhle Nesvadbovic blondýny se pak opožděně dají slyšet, že nežerou maso?! Ale pršut jó, zajímavé - ten je asi natrhaný na stromě

smazan_20150109
08. 08. 2012 14:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
08. 08. 2012 14:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pasadena
08. 08. 2012 14:44

pasadena
08. 08. 2012 14:14

že pod článkem o BARBAŘE!Nesvadbové není diskuze,zato k Jitce Smutné napíšou "lesbička".To jako není člověk?To je fakt trapné.
Mě paní Nesvadbová velmi zklamala.Měla jsem jí docela ráda,ale to co vychovává z dcery-no ono se jí to jednou vrátí.Já bych z ní vyletěla z kůže.Ti ostatní mají svatou trpělivost,ale jsou slušní a i když si myslí své,nedají to najevo.Jsou to prostě profesionálové.To už je na tom Bára Nesvadbová tak špatně že musí brát učinkování v programu když jí jen kytky?Holčička chudák podědila zjev po tatínkovi i když on je fešák,ale dceruška vypadá tak nějak divně.Ale to by tak nevadilo kdyby byla normální holčička,která si hraje s panenkami a svět dospělých ji nezajímá.
Ostatní jsou všichni moc fajn,pan Vyskočil mě velmi příjemně překvapil.

smazan_20150109
08. 08. 2012 13:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.