Hořící hrnec vyhodil z okna: Popálil souseda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Hořící hrnec vyhodil z okna: Popálil souseda!

Zachránil před plameny byt, a málem zabil souseda! Začínajícímu kuchaři amatérovi (22) se při vaření v Plzni-Doubravce vzňal v hrnci olej. V panice jej popadl a bez rozmyslu vyhodil z okna. Nešťastnou náhodou při tom zasáhl souseda Martina Brejchu (38).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

miskaw
06. 08. 2012 21:48

Martin pomáhá všem, nevybírá si z jakého je zrovna ten či onen soudku ...prostě anděl, je mi moc líto co se mu stalo, ale také věřím, že se opravdu nezlobí na toho, kdo mu to udělal, je to ten nejodvážnější člověk jakého znám a jsem moc pyšná, že je to můj kamarád. Martine drž se a přeji Ti brzké uzdravení

henes
05. 08. 2012 08:32

Je jasný že čím větší s.vině,tím lepší život. Lidi kteří pomáhají jsou na tom hůř. Žádná zpravedlnost no tom světě není..

xell
02. 08. 2012 10:06

tak velkorysého člověka by málo kdo našel. Necítí zášť a nezlobí se na toho, kdo mu to udělal.V naší zemi, dost neobvyklé

jity
02. 08. 2012 10:31

Přesně tak, je to záchranář a tak holt se setkává denně s lidským neštěstím a utrpením. Přejme mu brzské uzdravení a hlavně bez následků.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.