Vážně nemocná Ljuba Skořepová: Hrozivý nález lékařů! Přišla o půlku tlustého střeva! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vážně nemocná Ljuba Skořepová: Hrozivý nález lékařů! Přišla o půlku tlustého střeva!

Proklaté léto herečky Ljuby Skořepové (88) pokračuje! Už dvacet dnů tráví tato jinak vitální dáma v nemocnici. Po operaci tlustého střeva, odkud jí vyjmuli podezřelý nález, byla ve vážném stavu převezena do LDN v PrazeMotole. Tak moc se bála zhoubné rakoviny, že si nenechala říct výsledky tzv. histologie (zjednodušeně řečeno rozbor nálezu). Ty přišly až nyní. A je to zlé! Co všechno před ní lékaři tají?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
01. 08. 2012 18:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babcahanca
01. 08. 2012 05:16

Paní Skořepové přeju hodně síly a brzké uzdravení a tomu "zdroji z nemocnice", který rozšiřuje informace o zdravotním stavu pacientů a navíc, když si to nepřeje,VYHAZOV !!

nico
02. 08. 2012 12:47

naprosto s Vámi souhlasím

rejpal3
31. 07. 2012 20:48

Už toho mám dost!!! Je to LUBA a ne Ljuba - to zaprvé.
Zadruhé zde rozšiřujete informace, které podléhají lékařskému tajemství a já jsem již oslovil paní Lubu v tom smyslu, že nebude-li proti, podám za ni žalobu, pokud shledám, že se v tisku objevují nežádoucí informace.
Paní Luba se bojí nejhoršího a vaše informace by ji mohly zabít dříve než jakýkoliv tumor!!!

rejpal3
31. 07. 2012 20:50

Vy asi nevíte vůbec nic o lidské psychice - tyto znalosti by měly patřit k samozřejmé výbavě každého, kdo si osobuje právo promlouvat k národu.

girasole.
31. 07. 2012 20:59

Ze ji oslovuji jinak nez se doopravdy jmenuje, bych se tolik nepo­horso­vala­...ta­ky mi komolì moje jmèno a nevesìm se z toho, ale ze sìrì informace tak to je na povàzenou

curious
31. 07. 2012 13:09

" Herečka netuší, že jí při operaci museli odebrat přes polovinu tlustého střeva i s oním nálezem,“ řekl nám zdroj z nemocnie "
TO UŽ JE NA ŽALOBU NEBO ALEPON 100 RAN NA HOLOU !!!!
Jak si může AHA dovolit informovat celou republiku o tak závažnem zdravotním stavu pani Ljuby, když ona sama nechce vědet jak to sni doopravdy je?
Copak neexistuje lékařské tajemsví ??
Pani Ljuba přece nepřišla o zrak a sluch !!!!!

rejpal3
31. 07. 2012 20:51

smazan_20150109
31. 07. 2012 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

baronessa
31. 07. 2012 12:45

Podle včerejších VIP se nemohla zbavit dotěrného novináře, usuzuji, že mohl být z AHA. Je smutné, že člověk nemůže mít soukromí ani tehdy, když je mu takto zle. Zajímavé, že celá čtenářská obec AHA teď zná diagnózu, kterou nezna sama pacientka. Na závěr podotýkám, že ani kdyby byla pravda s tím odnětím kusu střeva, by to neznamenalo smutný konec. Existuje účinná léčba. A jak jsem herečku včera viděla v lázních, rozhodně nekončí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.