VIP PROSTŘENO: Uvařte si vítězné menu Sandry Parmové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

VIP PROSTŘENO: Uvařte si vítězné menu Sandry Parmové!

Vítezkou druhé řady VIP Prostřena se stala moderátorka Sandra Parmová, jejíž menu pokořilo Jiřího Krampola, Nikol Štíbrovou i Jiřího Štěpničku. Uvařte si podle jejích receptů dušený chřest, hráškový kréma, steak se šťouchanými bramborami a jablečný štrúdl!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

opportunity
08. 07. 2012 16:06

že VIPky dostávají jako výhru zájezd. Dříve dostávali finance, které pak poslali na nějakou charitu.

znojmacka
07. 07. 2012 12:09

obodovala Nikol podle toho, aby měla možnost "ulovit" výhru.. po králikovi se tam oblizovali všichni, i ta Sandra ho nebetyčně chválila a nakonec obodovala úplně jinak..

msml20
06. 07. 2012 23:11

asi zklamala mnoho lidí. Zdála se zprvu příjemná, ale zájezd zdarma je zájezd zdarma.Možná, že také záviděla hezké bydlení rodičů Nikol. Skutečně argumenty typu tohle nejím by neměly být akceptovány a měla by se hodnotit kvalita jídla bez toho jestli ho jím či ne.

rivombrosa
06. 07. 2012 20:33

mě moc zklamala svým bodováním Nikol, která ji dala desítku a sama od ní dostala za perfektní menu jen osmičku. Srovnání s panem Krampolem, které při bodování použila, velmi pokulhávalo. Jevila se jako příjemná a šikovná , ale ve finále ji přemohla touha po výhře a nezachovala si objektivitu. V pořadu se mají dávat body za skvěle připravené menu a nikoli za to, že to či ono zrovna nejím a proto mi to nechutnalo.. Když jsem v jídle vybíravá a nejím kdeco, nelezu do pořadu o vaření. Zato Nikol Štíbrová je skvělá, má skvělej humor a je to milá a šikovná dívka!

znojmacka
06. 07. 2012 18:04

Parmová jela po výhře jak slepice po flusu.. do Egypta se jí pak očividně nechtělo, (asi má bobky) , tak si myslím, že nakonec tam radši pošle ty svoje rodiče a domluví si pracovní vytíženost..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.