Jana z PROSTŘENA v azylovém domě: Mám 20 korun na den! Víme, proč skončila na ulici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jana z PROSTŘENA v azylovém domě: Mám 20 korun na den! Víme, proč skončila na ulici!

Příběh Jany Krčňákové (51) dojal nejen soutěžící, ale i diváky pořadu Prostřeno. Kulinářský pořad se odehrál v azylovém domě, kde Jana našla své útočiště. Díky své účasti v televizi je na tom ale nyní o poznání lépe...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rentierskej
07. 07. 2012 23:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
08. 07. 2012 12:21

Problém je ten že když se člověk uchází o práci tak se zaměstnavatel dívá i na vzhled člověka a chování. Když někdo jde žádat o práci jako bezdomovec a taky se tak chva je jasné že práci nenajde ani za sto let. Nikdo nezamestna nezodpovedneho člověka u kterého nevíte co vyvede a jestli bude spolehlivý. Když ji bylo jedno že přijde o byt tak to nechápu. Mohla se s městem domluvit a vzít si někoho slušného prozatím do nájmu než by se ji zase situace zlepšila. A nebo jít v noci umyvat na nádraží vagóny, tam berou každého... a prej i dobře platí, nebo do pekárny na výpomoc. Lide by si měli co nejvíc pomáhat ale neměla by se pomoc zneužívat a neustále se spoléhat na druhé, to se nevyplácí......

illis
08. 07. 2012 15:35

S tím vzhledem by paní Jana také měla něco udělat. Nevypadá příliš žensky. Říká, že je sportovní typ, tak klidně sportovní eleganci. To v čem vystupovala v prostřeno mělo ovšem do elegance hodně daleko . V second handech najdete spoustu oblečení za pár korun, i značkového . Chce to jen chtít, ale jak říká rentierskej, paní Jana asi nechce .

vlaku
07. 07. 2012 23:16

Já nedostávám od nikoho ani haléř. Z.urvená revoluce, kterou si udělal prognostický úřad s herci a zmanipulovanými studenty. Není to tak dávno, kdy vybírali do čepice na polévku a chlast.Dneska jsou ofrklí, nafoukaní,šou.stá každý s každým a říkají si VIP. Santa, tomu patří nakopat.

zkrat.
07. 07. 2012 20:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bernadette
07. 07. 2012 15:47

To je teda překvapení - stačilo aby nezaplatila tři nájmy? Jsem starší než ona, ale nikdy se mi nestalo, že bych nezaplatila tři nájmy. Co čekala? A práci v Praze vždycky najde, s věkem to nesouvisí. Musí si uvědomit své možnosti, ale uživit se sama ženská bez dětí určitě dokáže. Kdyby chtěla.

dannaa
07. 07. 2012 14:09

Abvy­dava­telstv­í,sklá­ním se,nevím,zda bych to dokázala.

abvydavatelstvi
07. 07. 2012 21:24

Diky za poklonu a určitě by jsi to dokázala i ty. Člověk si musí věřit a nevzdavat se a ničeho se nebát.. Lidé by se měli naučit spoléhat hlavně sami na sebe a myslet i na zadní kolečka. Neobětovat se moc pro druhé, hodně lidí to zneužívá a ten kdo potřebuje opravdu pomoc se ji většinou nedočká .

dannaa
07. 07. 2012 14:07

Opakovaně se mně stalo,že mne lidé oslovili o pomoc,já ji poskytla a oni šli do hospody.Udivilo mne,když mně dali přečíst,že jsou hluchoněmí a potom si u piva dělali ze mne legraci. Už nepomáhám.

argido
07. 07. 2012 10:30

každý jsme jiní, někdo má silnější vůli, někdo prostě umí bojovat, někdo né.Paní lituji, ale musí nějak žít, někdo opravdu pomoc potřebuje, někdo si umí sám poradit.Prostě jsme každý jiní - neodsuzujte!!!!

hybes780511
06. 07. 2012 17:29

z podzimu 1989.Ja spivali po namestich ze jednou budem dal.Tehda sme meli praci,bydleni a mesicni prijmy.Kde sou ti,co slibovali lepsi casy::Vylezte vy grazlove ad Vam muzeme naflusat do tech Vasich obliceju.Demograti

Uživatel_776269
07. 07. 2012 14:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
08. 07. 2012 21:37

Tady chybí už jen homoproletář forman-tak bacha, kucí na vejfuky

zelena.karkulka
06. 07. 2012 15:49

rentierskej
07. 07. 2012 23:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
06. 07. 2012 09:41

Nikdo nikdy nevi jak v životě skonči a proto by jsme nikoho neměli odsuzovat ale vzájemně si pomáhat.... Také jsem před třemi lety ovdovela, manžel onemocněl na rakovinu dva nádory na mozku a jeden velky nador mezi plicema.Nic mu nebylo až jednou omdlel a odvezla ho záchranka v nemocnici zjistili jaký je stav. Musela jsem odejít z práce a doopatrovat manžela. Když zemřel už jsem práci neměla a v padesáti je velky problém si normálně placenou práci najít. Dcera je na vysoké škole a nájem i ostatní věci bylo taky třeba platit.Tak jsem se rozhodla odejít do zahraničí..... německy jsem skoro nic neuměla ale našla jsem si práci jako opatrovatelka a po čase jsem se němčinu doucila, rodina ve které jsem je spokojená a já také.... tak je třeba hledat i jiné možnosti jak se dostat z nouze. A zaměstnavatelé by si měli uvědomit že lidé po padesatce nepatří na odpis......

fortin
06. 07. 2012 11:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

abvydavatelstvi
06. 07. 2012 13:48

Mám nadprůměrné nadané dítě, tak by byl hřích kdyby nestudovala. A jinak jsem se životem teď velmi spokojená, tak jaké neštěstí.......to ty budeš mít asi nějaký problém sám se sebou.......

zelena.karkulka
06. 07. 2012 15:50

no vidíš a tady je vidět rozdíl mezi tebou a tou paní,která údajně ne a ne o práci zavadit!Ty ses o sebe postarala,ta můra nadělala dluhy akorát

illis
06. 07. 2012 20:29

Také mi paní Jana připadá, že jí tento způsob života vyhovuje. Můj bratr je po amputaci DK a přesto pracuje a rád.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.