Seriál Chalupáři: Sovák nahradil Marvana! Seriálu nikdo nevěřil, nakonec se z něj stal kultovní šlágr... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Seriál Chalupáři: Sovák nahradil Marvana! Seriálu nikdo nevěřil, nakonec se z něj stal kultovní šlágr...

Málokterý seriál si u lidí drží takovou oblibu jako Chalupáři. Přestože od natáčení uplynulo téměř čtyřicet let a televize všechny díly reprízují rok co rok, stále se může pyšnit vysokou sledovaností. A ode dneška můžete znovu sledovat humorné příběhy ze života protivného kontrolora. Asi věříte, že tento, dnes již kultovní snímek provázely obrovské problémy. Například představitel Evžena Humla zemřel krátce před natáčením a režisér se bál ostudy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fjdksla
10. 06. 2014 10:22

"Role PRUDÉRNÍHO revizora mu sedla". Aháci, nepoužívejte cizí termity, když je neznáte suterénně nebo nejste v dobré konvici, protože je zde veliké rizoto, že to skončí fiatem.

perla99
25. 06. 2012 20:23

ale v této roli si ho neumím představit. Pan Sovák nemá chybu. A vůbec je ten seriál takový pohodový a vtipný, i dnes.

smazan_20150109
25. 06. 2012 07:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
24. 06. 2012 20:40

spíš mi tam Sovák vadí! Celých snad 12 dílů se dívat na protivného dědka s baretem na hlavě (nevím proč mu to režisér dovolil )mi není příjemné ! Líbil se mi pan Kemr, Bohdalová, G.Vránová , Menšík , Prachař, Hlinomaz a jiní.

soorry
24. 06. 2012 17:15

se natáčeli, protože měli suplovat Tři chlapi v chalupě, jak známo bylo zaznamenáno jen pár dílů, lidem se to líbilo. S tím odstraněním Matuškovy písně to bylo směšné, lidi si to zpívali i bez něho, jen tím upozornili na Matušku ještě více.

monza
24. 06. 2012 13:05

Nemám rád komouše ani ty komoušský sračkoidní seriály.ale zde dávám plus.Dobrý a člověk se docela dobře pobavil,z velké části
zásluhou starých dobrých bardů,kteří v tomto hráli!

winterfreshka
24. 06. 2012 13:54

Ale komouše formana si rád dáš plnými doušky,co???

hillaarka
24. 06. 2012 15:16

Hele, ty píííčo, ty seš na toho formana nějak zatížená. Neživí tě náhodou ze svých daní, socko?

hillaarkaa
24. 06. 2012 16:41

Zato ty se ho nějak podezřele zastá­váš,buz­zno,ne­ní to právě on,co ti protahuje každé ráno u hlaváku vejfuk když požádáš???

hillaarka
24. 06. 2012 17:36

Na to mám bohatého podnikatele, takže vypadni tunko smradlavá nebo ti vytrhnu z té tvé píííče poslední šedivej chlup, kterej tam máš. Já tady byla první a ty jsi jen sprostá zlodějka nicků, krááávo vyjebaná.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.