Drsné PROSTŘENO: Bezdomovkyně Jana vařila v azylovém domě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Drsné PROSTŘENO: Bezdomovkyně Jana vařila v azylovém domě!

Při návštěvě u Jany (50) v pražských Holešovicích hostům pořádně zatrnulo. Na své menu je totiž pozvala do azylového domu Armády spásy, v němž našla v těžké životní situaci své útočiště.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
25. 06. 2012 20:17

Dost mě udivilo, že to v ubytovací části vypadá tak slušně a že si zde ženy mohou samy vařit a že Armáda spásy v Tusarově ulici vůbec ubytovává ženy, protože byla dříve výlučně určena jen pro muže a i ti ubytovaní museli ráno z ubytovny odejít, vařit si nic nemohli ani přeprat. A že jich tam bylo po povodních v Praze 2002 hodně- když jsem šla okolo,viděla jsem je v zimě stát před vchodem už od půl šesté navečer, aby, když byla přeplněná i noclehárna, dostali své místo na židli ve společenské místnosti přes noc a nezmrzli při mrazech kolem -25 stupních Celsia- a mnozí muži tam stáli i o berlích a se slavíkem v hrdle- po onkologické operaci hlasivek- a v důchodovém věku.... Chtěli jenom přežít..... Nikdy bych si nepomyslela, že uvidím tolik bídy, za což je plně zodpovědné nejen vedení tohoto státu a samospráva, ale i my ostatní, že jsme to dovolili svou lhostejností a pasivitou. Bezdomovcům se snažím pomoci, jak můžu jídlem, šaty nebo radou- je tak lehké se jím v dnešní době stát!Můžete být abstinent, nekuřák a spořit celý život a stačí nemoc, ztráta zaměstnání anebo někdo zapálí i nešťastnou náhodou váš dům či přijdou povodně- a kde jste byli....

rentierskej
26. 06. 2012 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
25. 06. 2012 12:52

Jsem to říkala,že jednou uvaří u nějakých špín či bezďáků v noře Oklepané kaštany formanovic na divoko a výšluk krabičáku k tomu.Jako zábava vybírání vší a filcek

jiriforman
26. 06. 2012 08:54

v noře? chtěl bych vidět v čem bydlíš ty, smažko. určitě v nějakém zavšiveném squatu a v dredech se ti honí červíci, jestli teda nejsi upocený, tlustý, plešatý uprděný důchodce v bytě plnem odpadků. a uvařit neumíš ani čaj

hillaarkaa
26. 06. 2012 10:18

Si jen myslíš­,holo­pééér­delní,­smra­dlavá smažko ukejhaná

jiriforman
26. 06. 2012 11:30

nemyslím. já totiž vím kdo jsi.

p.r.d.e.l..hillarka
27. 06. 2012 19:45

Ale prosim tě, víš akorát tak velký kulový

jiriforman
28. 06. 2012 12:02

ale vím. je to psychicky narušená osoba, kterí potřebuje ústavní léčení, nejlíp když bude úplně izolovaná od ostatní normálních lidí. stejně jako ty, bohatý podnikateli, řitisko, bedo, formane, lysoňu, nežerchlebo, winteržvejko a další tvoje schizofrenní přiblblé nicky.

p.r.d.e.l..hillarka
27. 06. 2012 19:48

Víš co mě ale překvapilo? To, že jako první něco ze svého smradlavého kutlochu, neuklohnil lysohlav V závěsu za ním pak jíraformanovic, évi a nežerchlebáč

monza
25. 06. 2012 10:09

Co má společného smrt manžela s tím,že dotyčná skončila jako bezdomovkyně.S největší pravděpodobností se o to postarala pouze díky svojí blbosti a není třeba ji poskytovat jakoukoliv pomoc.
Nebo bude "hnůj" Aha věnovat stejnou pozornost každé vdově,která se zodpovědně o sebe stará a často nejen o sebe.Ale to není pro tento "plátek" již tak zajímavé!

carymary1
26. 06. 2012 10:09

Je vidět, že o životě nevíte vůbec nic. Stačí mít zdravotní problém a být živ za stupidní důchod. Nebo přijít o práci. Ale pořád je tu ještě partner. Dá se to zvládnout aspoň na chvíli. Když ale přijdete i o něj, chybí pomoc z druhé strany. Zkuste ale za 5 - 8 tisíc platit nájem, jídlo, atd. Nikdy nikoho neodsuzujte, nevíte co má osud přichystaný pro Vás.

smazan_20150109
25. 06. 2012 07:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
25. 06. 2012 09:31

A jako co? Lidi, které život sejmul mají zalést do stoupy a tam chcípnout? To by snad měli jiní daleko vše postavení. A mimochodem, kde berou odvahu přihlásit se do takkových pořadů ti různí farmáři, vyvolení, vdavekchtiví a jiné ludry? To tobě ovšem nevadí.
A k ostatním soutěžícím: poškodit soupeře a vyhrát za každou cenu. Co? Mizerných 50.000.-? Za to by ředitel Primy, ani dramaturg toho vašeho pořadu nevstal ráno z postele.

znalec
25. 06. 2012 11:20

je fakt, že v pořadu se už objevilo více netypických exotů, což je pro obecenstvo jistě přitažlivé,snad tento díl nebude zaměřen na charitu, tzn, aby se citliví diváci složili bezdomovkyni na byteček.....

hillaarkaa
25. 06. 2012 12:56

To bude mazec a Tv si bude mnout ruce ze žumpy nalepené večer v 18 u beden!!!Sledovanost jako sFiňa

hillaarkaa
25. 06. 2012 12:54

Tam se hlásí bl.bů,i za 5 tis by šli do TV Tak jsou "obětaví"

jiriforman
26. 06. 2012 04:49

už tam chybíš jen ty. ale ty by jsi tam šla i zadarmo jen kdyby tě bylo vidět. akorát by se všichni lekli takové staré vypelichané lesby, takže tam máš zakázaný přístup, ty vemeno z ústavu pro choromyslné. běž lízat pekáč chovankám a neopruzuj tady mezi inteligencí

hillaarkaa
26. 06. 2012 10:20

Vemeno seš ty a mám tě v tom ty ouchyle přihřátej co dohánět.Zalez do nory,přeber filcky a vši a jdi vysomrovat nějakou korunu do metra,špíno

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.