Dara Rolins: Showbyznys mě dobře živí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Dara Rolins: Showbyznys mě dobře živí!

V osobním i profesním životě zažívá v posledních měsících štěstí. Má nového partnera, vydala úspěšnou desku a několik měsíců zářila jako koučka talentové soutěže Hlas ČeskoSlovenska, která tuto neděli končí. Všechna tahle pozitiva ale kalí dva roky stará autonehoda, během níž zemřel pod koly zpěvaččina auta motocyklista. Během právě probíhajícího soudního procesu Dara dosáhla výměny soudkyně. I o tom promluvila v rozhovoru pro magazín Aha! TV.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

henes
22. 06. 2012 18:53

Zabít mi ona někoho z rodiny,zkopnout po jedoucí náklaďák.........

Shelby16
03. 06. 2012 17:25

nicko, jen pořád chvástat se penězma, že tě hamba nefackuje a necítíš se trapně tím arogantním vyvyšováním a chvástáním.

avina
01. 06. 2012 09:13

neseděla mi tam-moc jsem se nedívala.Hrozné výstři­hy,krou­cení,­hra na Rytmuse...nezájem vyzařoval,zpěváci pro ni byli jen...
Nemusím ji,proto bych ji klidně oželela i Rytmuse/neznám ho-jen jako přívěsek jejího já/.

verona010
01. 06. 2012 08:33

vezmi si toho tveho cikána a táhněte na Slpvač do salaše. Česku děláte ostudu.A když jsi v Česku mluv česky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.