Perla z chatrče: Tohle je moje rodina! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Perla z chatrče: Tohle je moje rodina!

V létě chatrč u Malče na Šumavě, v zimě slunná Andalusie. Tak si žije rodina vysokoškoláků Simony (45) a Petra (53) Mlčochových, po níž přes půl roku pátral Interpol. Jejich dcera Perla (8) měla být v ohrožení života. Jenže dívka nevypadá jako nemocné dítě, hraje si a prospívá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vungtao
31. 05. 2012 11:37

Mě osobně nepřijde, že by nepracovali - určitě bych se neuměla postarat o tolik zvěře a i péče o děti je náročná. Chodím do práce, protože mě nadstandartně baví a staráme se i o dítě a pejska, ale určitě jsme si vědomi faktu, že někdo nechce živit oligarchní systém,a určitě mě více vadí dotovat naši zkorumpovanou vládní garnituru, Sheilo,Vám ne??Možná mají Mlčochovi mnohem štastnější život, ale v materialistické společnosti jsou zatracováni. Navíc pán mluvil překvapivě věcně a spravedlivě.pěkný den.

jity
31. 05. 2012 13:57

Ale v té materialistické společnosti jim sociální dávky nevadí. To si převezmou co jiní na ně vydělají. Jinak u tak početné rodiny mají ty děti vycepované a starají se ti starší o ty malé. Také znám rodiny kde bylo až 7 dětí a ony už nechtějí mít tolik dětí. Prý to neni zrovna nešťastnější dětství a to co mají jiné děti ony nikdy mít nemohly. Zkrátka rodiče na ně s nějakým pomazlením čas neměli, ale ti pracovali, tady nikdo nepracuje.

illis
31. 05. 2012 20:13

Jak náročná péče, vždyť nepracují , jsou doma, takže mají na vše dostatek času. Navíc děti jsou velké postarají se sami o sebe. Nevím, zda děti jsou skutečně šťastné , spíše jsou izolované od vrtevníků, aby je náhodou nenapadlo se jim chtít rovnat. Některé děti bývají silně ovlivněné prostředím, ve kterém vyrůstají. Nikdy bych nedovolila, aby mé děti vyrůstali podobným způsobem. Je to nenormální, ale do hlavy těm poblázněným rodičům nevidíte .

pelagie
31. 05. 2012 07:38

skutečně souhlasí, aby děti žily v takové chatrči ?? Znám případy kdy při rozvodu chodísociálka kontrolovat zda svoji postel, svoji skříň atd.atd a zde to asi neplatí ...Jinak souhlas se Sheilou26

Shelby16
30. 05. 2012 17:57

ale chodit do práce a tvořit nějaké hodnoty - to jim nevoní Jen mají nataženou ruku a ždímat stát o sociální dávky, to by uměl každý

Shelby16
30. 05. 2012 17:59

v podstatě my co chodíme poctivě denně do práce, živíme celou línou a vyčůranou Mlčochovu famílií ze svých daní

illis
31. 05. 2012 19:58

souhlasím, přesně tak. V rození dětí je máti rekordmanka, asi jí to baví, rodit jedno za druhým .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.