David Rath: Z vězení vydělává desetitisíce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

David Rath: Z vězení vydělává desetitisíce!

Exhejtman Středočeského kraje a poslanec David Rath (46) je v současné době ve vazební věznici v Litoměřicích a čeká, zda jej Sněmovna kvůli úplatkářské kauze zbaví imunity a vydá k trestnímu stíhání.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hrobova
01. 06. 2012 08:34

To je vidět,jaký je u nás bordel. Někdo nemá na chleba a druhý bere prachy za to,že krade a podvádí.Že se manželka nechce rozvést není divu, buhví kolik desítek milionu maji nahrabáno,kdyť vyleze bude se mít zase dobře.

lepabrena
29. 05. 2012 12:00

Mě by jen zajímalo, kdo si objednal bývalého policajta, který Ratha udal a všěe zinscenoval tak, aby ho policie zatkla. Že by Rath byl jediný viník korupce a všichni ostatní- státní správa a samospráva nevinné ovečky, tomu nevěří ani Pepek Vyskoč ze Švejka. A já opakuji slova Ježíše Krista- kdož jsi bez viny- nikdy si nejednal korupčně- hoď po něm kamenem! Špatný je především systém, který korupci a nejen ji umožňuje.

hu11
28. 05. 2012 15:01

Bordel a jenom bordel

honzina
28. 05. 2012 13:45

Nechápu jak může v base pobírat plat a ještě výhody (na reprezentaci- to aby si mohl pořídit nové vězeňské tepláky ne???) gauner jeden, že se nestydí. Proč už tady není v platnosti zákon o ztrátě poslaneckého mandátu, platu a výhod z důvodů spáchání trestného činu??????? Co to je za komedii, že se zloiděj a gauner musí vzdát dobrovolně jinak mu nikdo mandát a s tím vše spojené nemůže sebrat????? Větší absurditu jsem snad v životě nezažila a větší drzost taky ne - proč ten dobytek neleze kanálama i v tý base????????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.