Podlý trik zlodějů! Stačí 34 vteřin a... Přijdete o všechno! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Podlý trik zlodějů! Stačí 34 vteřin a... Přijdete o všechno!

O tom, že zlodějům stačí jen pár vteřin k tomu, aby vás obrali, se na vlastní kůži přesvědčila žena z Ostravy-Zábřehu. Během chvilky, co si nakládala nákup do košíku, přišla o kabelku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

seppous
23. 05. 2012 18:47

Tato holka mě se snažila okrást před Baumaxem ve FM dne 8.9.2009. V té době byla pravd. ještě nezletilá a (uvnitř areálu) byla se 2 dospělými osobami. Už tam mne zaujalo, že ti dva dospělí kolem mne 2x prošli, měl jsem kabelku ve vozíku. Při nakládání kolem mne prošla, zrovna jsem nakládal do kufru dlažbu. Když jsem chtěl auto zamknout, měl jsem přední dveře pootevřené, naštěstí jsem znovu uviděl tu holku jak nese moji kabelku PŘED SEBOU, totiž kab. trčela, holka byla hubená. Velmi vulgárně jsem začal řvát a pronásledovat ji, takže se lekla a kabelku pustila na zem a zmizela mi.
Ani jsem ji dále nehonil, protože jsem se "kantoval" raději k autu, které jsem zamkl, ale dotyčnou jsem už nikde nespatřil. Měl jsem dokonce chvíli podezření, že to je akce společná i s ochr. službou. Závěrem: zachránil jsem všechny doklady, karty a cca 20.000,-CZK. Nepřeji nikomu mé pocity, co kdyby.....

mirkazam
23. 05. 2012 17:25

svińi chy tit, tak ji tu pracku urazím u samého zadku...

tomik007
23. 05. 2012 14:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.