Tajemství Přemka Podlahy: Vydědil syna kvůli automatům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Tajemství Přemka Podlahy: Vydědil syna kvůli automatům!

Známý moderátor televizního Receptáře a král českých kutilů Přemek Podlaha (73) podle informací Aha! vydědil svého syna Pavla (42). Důvod? Jeho problémy v podnikání, na které mu Přemek v minulosti půjčil několik milionů korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
30. 12. 2014 21:10

No tak já také schovávám balicí papír z vánočních dárků a po penězích nejsem.Obdaruji klidně bezdomovce, když mám pocit, že mu to pomůže.Jsme tak vychovaní po válce jsme byli chudí, všeho jsme si vážili a zůstalo nám to.Ale pravda je,že rubáš nemá kapsy a do hrobu půjdeme všichni s holou pr...í. A s tím bychom měli počítat a snažit se chovat dle vesmírných zákonů, dej bude ti dáno, přej bude ti přáno a co vyšleš, i myšlenku, vše se člověku vrátí.Funguje to jako bumerang.

miska1502
22. 05. 2012 17:00

teda to můžu být redaktor klidně já, Podlaha je sousedem Morávkové v obci Ládví - Kamenice, bydlí tam taky Brožová. Já když udělám v práci chybu, tak mi strhnou prachy, ale tady se neustále bl.jou nesmysly a je to fuk.

hillaarkaa
22. 05. 2012 17:25

Však vyčkej času,jednou budou v redakci sedět dementi typu lysohlávka apod

majojo
22. 05. 2012 11:19

Podlaha nemá vilu v pražské luxusní čtvrti Ládví, ale v příměstské oblasti, samozřejmě stejně milionářské, vsi
Ládví směrem na Benešov.

winterfreshka
22. 05. 2012 08:07

Erbovou tradičně bez diskuze.nechte si ji tam i s Řepákem a Kocábem s Lejlou

mandat
21. 05. 2012 15:42

Kdyz zemrela jeho prvni zena, tak se Podlaha zacal teprve starat o rodinu.Celou dobu si delala karieru a vse ridila jeho prvni menzelka.Dcera byla vzdy jeho milacek a syn Pavel byl vzdy odsunuty.Neustale ho kritizoval.Kdyz pana Podlahu uhnala jeho nynejsi zena, tak situace v rodine byla jeste horsi. Dcera se odstehovala, studovala a syn byl zase odsunuty.Mozna je to take tim, ze nikdy nemel k synovi dobry vztah. Jen mu daval penize a pomahal,ale nikdy se s nim neradil, nebo nepromluvil.Jeho soucasna zena Pavla nesnasi a dela vse,aby se kluka zbavila.Bohuzel.

majojo
22. 05. 2012 11:21

NO tak Kačka ho neuhnala, Podlahova manželka zemřela už nějakou dobu předtím a nechápu, co je špatného na tom, že si někdo vezme vdovce. /Pro děti toho Podlaha udělal dost a dal jim dost, proč by si měly z fotra dělat nadosmrti dojnou krávu?

mandat
23. 05. 2012 14:26

Podlahova zena zmerela v r. 1986 a to uz se tahal se svou druhou zenou.Pracovala v jeho tymu,co pripravoval porad Receptar.Ta si to moc dobre spocitala a pritlacila ho ke zdi.
V te dobe bylo synovi 17 let a uz ho nesnasela.Dcera byla mimo domov a studovala,tak ta ji nevadila,ale Pavla nesnasela od zacatku.

smazan_20150109
28. 11. 2014 14:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janapi
21. 05. 2012 14:22

To-že p.Přemek Podlaha je na peníze-víme již spoustu let. Proto se před lety tak bouřil, když měl mít v pořadu kolegyni-musel by se o honorář dělit!
Většinou se rodiče snaží dát dětem peníze-aby jim vypomohli z problémů. Přemek je jen půjčil-a oni se nevrátily zpět na účet. Automaty jsou návykové-lze ale léčit (pokud se chce)! Vydědění však správná léčba není-je to jen "pojištění" majetku!

mandat
21. 05. 2012 15:44

Pochybuji, ze je to pravda s temi automaty. Pavel je duverivy a mozna naletel podvodnikum a penize ztratil. Za touhle propagandou je soucasna zena pana Premka.Je to desna megera,tahala se s nim, kdyz byl jeste zenaty a jeho zena lezela tezce nemocna v nemocnici.

janapi
21. 05. 2012 16:41

Já neznám syna Pavla-takže jej nemohu soudit. Jen jsem reagovala na text, že automaty jsou vysoce návykové a zrádné. Pokud si otec nenašel k synovi cestu od počátku-nyní ji určitě nenajde. To je tak, když se dělají rozdíly mezi dětmi: jedno je oblíbené a druhé strádá.A Přemek skáče-jak "macecha" píská.

mandat
23. 05. 2012 14:29

Presne tak. Bohuzel.

milrena
22. 05. 2012 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
22. 05. 2012 10:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
23. 05. 2012 14:30

To prave skoncit nemuze, to by doma schytal.

janyna
22. 05. 2012 11:08

i na mě působí žena Podlahy jako generál, který velí a druzí poslouchají, je to stejný typ jako Gregorová od Brzobohatýho.

mandat
23. 05. 2012 14:28

Presne tak. Je velice nesympaticka a dominantni. Pred lidma se snazi vypadat dobre,ale v soukromi je to desna semetrika.Do vseho strka nos a vse organizuje.Je na prachy.

smazan_20150109
28. 11. 2014 14:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
30. 12. 2014 21:15

Přesně, my o žádných automatech nevíme, to se dá lehce takto člověka pošpinit. Prostě synovi podnikání nevyšlo, každý na to není a podvodníků je tu spoustu a dopadl chudák kluk, že ho vydědili, zeřejmě na radu macechy,aby náhodou nepřišla o majetek a on skončil chudák jako bezdomovec, který bydlí někde v lese v zemlajnce.Hamba jim.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.