Režisér Jakubisko po transplantaci srdce: Jsem šťastný, že žiju! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Režisér Jakubisko po transplantaci srdce: Jsem šťastný, že žiju!

Každý věděl, že má nemocné srdíčko. Nikdo ale netušil, že bez jeho transplantace by režisér Juraj Jakubisko (74) mohl zemřít! Legendárnímu filmaři vyměnil srdce lékařský tým pražského IKEMu vedený přednostou kardiocentra Janem Pirkem (64) minulý týden v pátek.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
17. 05. 2012 10:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pea.p
15. 05. 2012 14:34

mu přáno hodně zdraví. Na druhou stranu: postupovalo by se stejně kdyby šlo o Pepíčka Nováka z horní-Dolní? Opravdu nebyl jiný věkově vhodnější čekatel na srdce když je průměrná doba čekací 9 měsíců?

alexa-lexa
15. 05. 2012 18:52

zdraví má člověk jen jedno,ale souhlasím s tím,že pokud by se jednalo o nějakého Pepíka z Horní-dolní,tak by se tak rychlé transplantace nedočkal.Není to dlouho,co tvrdili,že už je na tom zdravotně dobře a najednou se dozvídáme,že je po tran­splan­taci!­!!Proč­pak se "nepochlubili" dříve,že na ni čeká??Je to podle mě pěkně hnusné!!Přeji zdraví každému bez vyjímky,ale nikdo mi nevymluví,že tohle nebyl hooodně dobře zaplacená transplantace!!Jen lituji toho,který se díky tomu,nového srdce už nedočká!!Peníze holt dneska nesmrdí nikomu,už ani kapacitám v lékařství!!!

paula
15. 05. 2012 13:10

...průměrná čekací doba je 9 měsíců - a pacienti přežívají na umělém srdci. Jakubisko měl jeden kopals v říjnu, pustili ho domů, druhej v dubnu - a hned ho otransplantovali, kolikpak asi zaplatil ? A kdo mladší se už nedočká ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.