Dámy, slavte! Konec žehlení! Revoluční přístroj uhladí kopu prádla za 9 minut! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Dámy, slavte! Konec žehlení! Revoluční přístroj uhladí kopu prádla za 9 minut!

Většina žen si při pohledu na haldu zmuchlaného šatstva v prádelním koši povzdechne: „Ach jo, to snad nikdy nestihnu vyžehlit...“ Podle průzkumů touto otravnou činností žena stráví celý rok a půl svého života! Ale pozor! Blýská se na lepší časy a klasickým žehličkám snad už brzy zazvoní hrana!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jiriforman
26. 04. 2012 21:58

co mám automatickou pračku jsem na žehlení ani nesáhl. A jenom blázen v dnešní době žehlí ručníky, spodní prádlo, kapesníky, utěrky, ložní povlečení, a ti úplně vyšinutí žehlí i ponožky.

diodaa
26. 04. 2012 12:43

Tak se mi zdá, že to moc fungovat nebude, a zase nezbude nic jiného než si to poctivě vyžehlit. Nezdá se mi, že by pára a tlak, toto dokázal udělat za nás. A dál mě napadá, jak to složí třeba ručníky, trička, košile, kapesníky a jiné věci. Opravdu tomu vůbec nevěřím, možná to bude jenom na něco, ale pořádně to neudělá nic.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.