Partička se vrátí do 80. let! Ze Sokola bude vekslák! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Partička se vrátí do 80. let! Ze Sokola bude vekslák!

Improvizační show Partička bude patřit i exkurzi do 80. let, kdy se na Václaváku tajně obchodovalo s cizí měnou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

na-cou
09. 04. 2012 11:07

Nemohla by se partička vráti někam do 10 století a už se nevracet? Mám pocit, že si myslíte, že jsme národ blbců a můžete nám servírovat každou blbost. Jak se můžou dospělí chovat jako dementi a ještě se tomu smát. Obdivuji taky ty diváky, kteří mají odvahu se přijít na to natáčení podívat. Chtěla bych vědět jestli to náhodou není za trest a nebo jestli tam nedají bezdomovce třeba za teplé jídlo. Sokola jsem měla ráda jako herce a teď ho nemůžu ani vidět, o ostatních nemluvě. Když chcete tu blbost vysílat dál, tak ji prosím dávejte někdy o půlnoci a neotravujte večerní program. Dříve byla v televizi zábava a užil si ji každý, ale toto není zábava, to je trapas a propadák. Nejsem sama komu Partička vadí a divím se, že je pořád vysíláte. Už když se na ně podívá rozumný člověk, tak musí pochopit, že nikdo z nich není normální, a nejhorší je na tom to, že si oni myslí, že jsou výborný a mají vyhrávat všechny ankety a cítí se podvedeni,když se neumístí. Prosím, zrušte tento pořad, bude vám určitě vděčno hodně diváků.

bohatypodnikatel
09. 04. 2012 10:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

na-cou
09. 04. 2012 11:08

Plně souhlasím, zrušte ty dementy.

decathlon
09. 04. 2012 08:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

na-cou
09. 04. 2012 11:09

To já tak dlouho nevydržela.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.