Vévéčka jsou OBTÍŽNÝ HMYZ! John jako hovado, Škárka jako škvor! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vévéčka jsou OBTÍŽNÝ HMYZ! John jako hovado, Škárka jako škvor!

Sbírka obtížného hmyzu! Nic jiného ta parta potížistů, která před dvěma lety zapomněla do volebního programu připsat vyvolávání vládních krizí, nepřipomíná. Jen si vezměte události posledních dnů.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nejezchleba
06. 04. 2012 11:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

selmalita
06. 04. 2012 10:13

je ten,kdo si jako novinář dovolí napsat něco podobného a také diskutující zmanipulovaní médii.Pokud jsou VV hmyz tak štípou především korupčníky a jim podobné.Za to teď sklízejí nadávky zmanipulovaných b.bečků.Naopak ODS a TOP 09 jsou křišťálově čistí až na každodenní průšvihy na které často právě VV upozorňují.Právě proto pokud půjdu k volbám budu volit VV.

montevideo
06. 04. 2012 09:56

Vždy jsem si myslela, že Kokta z Novy je jen neobyčejně hloupý člověk. Nicméně jsem dospěla k názoru, že je zjevně postižený (tímto se všem postiženým omlouvám). Vypadá jako když má Dawnův syndrom a tváří se a mluví také tak. O "myšlenkách" ani nehovořím.

kecyvpeci
06. 04. 2012 09:45

nechci bejt sprostej, ale př pohledu na tyhle dva týpky mě jediný "slušný" slovo nenapadá..(((

trkic
06. 04. 2012 08:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.