Dagmar Havlová: Jezdí s přelepenou SPZ! Trest: Pokuta a zákaz řízení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Dagmar Havlová: Jezdí s přelepenou SPZ! Trest: Pokuta a zákaz řízení!

Přestupek proti zákonu! Pokuta v řádech tisíců! A také zákaz řízení! Tak by zněl verdikt nad přelepenou poznávací značkou, kterou se »pyšnil« luxusní vůz BMW bývalé první dámy Dagmar Havlové (59). Předevčírem, na den jejích narozenin, Dagmar v této černé limuzíně celý den vozil její osobní řidič.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

evinka1111
12. 04. 2012 23:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

evinka1111
12. 04. 2012 23:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
25. 03. 2012 11:41

a ta přelepená značka musí dojít postihu. Rádi bychom o tom slyšeli ve zprávách.....Ona by neměla důvod se maskovat, ať žije tak, aby se za to nemusela stydět.

ivoadler
25. 03. 2012 10:53

to projde. Spravedlnost mžourá na jedno oko.

Shelby16
24. 03. 2012 20:54

ještě otázka je s tím přelepováním SPZ-ky sledovala ? Kdyby to udělal kdokoliv z nás na svém autě, tak bychom za ten přečin tvrdě zaplatili, takže bude potrestána i ona ?

joz.ne
24. 03. 2012 20:42

Vzpomínka na PRAVDU o které se nepíše a nemluví
V roce 2005 přišel do mé kanceláře muž, který mi otevíral oči jaký byl podvod naše
"SAMETOVÁ REVOLUCE". Vyprávěl, jak se dostal přes Rakousko do Itálie a Francie.
Pak mi řekl, že tu byl začátkem března roku 1989. S Mitterandem. Byli za Havlem v
base a dělal mu překladatele. Vzpomněla jsem si na zprávu, která mne zaujala v
poledních zprávách v rozhlase: „FRANCOUZKÝ PREZIDENT FRANCIOS MITTERAND
DNES PŘICESTOVAL NA NEOFICIÁLNÍ NÁVŠTĚVU DO ČESKOSLOVENSKÉ
REPUBLIKY. NEJPRVE SE ZASTAVIL VE VĚZENÍ ZA VÁCLAVEM HAVLEM, KDE
SPOLU POSNÍDALI A PAK ODJEL NA HRAD ZA GUSTAVEM HUSÁKEM. PO OBĚDĚ
ODJEL. Večer jsem marně čekala na podrobnou zprávu, protože mi nešlo do hlavy,
proč by prezident cizího státu jednal ve vězení s nějakým Václavem Havlem. Mluvili o
plánu „sametové revoluce“. Václav Havel prý dostal instrukce jak má napsat scénář k
provedení převratu a pokud se vše dobře provede, bude prezidentem. Měl napsat
scénář „Sametové revoluce. Stále jsem nechtěla věřit vlastním uším. Dodala jsem: Ale
že jsme tu revoluci hezky zvládli že? V Jugoslávii vraždil soused souseda a u nás to
proběhlo bez zbytečného zabíjení. Na to mi odpověděl, že se musí smát, když slyší jak
jsme to hezky nazvali "Sametovou revolucí". Že to byla dohoda Gorbačeva se
západem. Gorbačev za to, že východní Evropu pustí západu, dostal spoustu milionů
dolarů. Zeptal se: Vy jste si nevšimla, že od jisté doby mohou v Rusku platit rublem i
dolarem? Jugoslávie už tenkrát byla odběratelem západního zboží. O tu západ nestál.
Proto si museli svobodu vybojovat. Ale my jsme měli například zemědělství na takové
úrovni, že nám ho záviděl celý svět. Vyráběli jsme spoustu zboží a byli jsme velkou
konkurencí západního trhu. Naši KVALITNÍ výrobu jsme vyváželi téměř do celého světa. Měli jsme
se stát odběrateli jejich zboží. Zrušit naši výrobu a podnikat jen ve službách a
zprostředkovatelské činnosti. Zemědělství jsme měli na nejvyšší úrovni v Evropě-bylo třeb

joz.ne
24. 03. 2012 20:42

DOKONČENÍ: Zrušit naši výrobu a podnikat jen ve službách a
zprostředkovatelské činnosti. Zemědělství jsme měli na nejvyšší úrovni v Evropě-bylo třeba ho zničit, abychom se staly závislými odběratelina ostatních. Dnes pojídáme jejich braky a odpady. Toto vše, Ti co jsou u moci vědí, berou za to apanáže. Co teď konzumujem –braky a hnoje z Evropy a za jaké peníze-všichni už také víme !

jirter
24. 03. 2012 20:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

knkn
24. 03. 2012 20:30

V tomto státním,sociálním a morálním bahně ,- proč ne ?
Když mohl Havel podvést celý národ, velkým dílem přispšt k tomu, co se zde dnes děje a ještě je za to slavován, tak to, co dělá DFášena je už jen maličkost.

nm48
24. 03. 2012 15:53

pokud by jsme byli v právním státě tak bych jí nechal sebrat techničák a dal jí takovou pokutu že by se ***a kanálie jedna

hu11
24. 03. 2012 14:10

A ty keci, že zákaz řízení a další oblbovačky, to zkoušejte tak na lampárně - pisálkové

Shelby16
24. 03. 2012 13:01

Dáša z titulu VIP nadčlověka si smí dělat co se jí zlíbí, třeba i přelepovat SPZ, normální občan, kdyby toto udělal, šel by do vězení To je hnus takhle zvrácená falešná demokracie plná lží a podvodů !!!!

panivoxova
24. 03. 2012 12:17

a vis co je nejhorsi? ze si z toho VSEHO delame p.del,pac vime ze to jinak nebude,ze jsme jen bezobratlíííí

1049an
24. 03. 2012 12:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

knkn
24. 03. 2012 20:34

Kdyby jsme ale měli aspň trochu hrdosti jako národ, tak bychom si to líbit nenechali. Proč ještě dnes nejsme otroci pod otrokáři ? protože byli tací, kteří se nebáli chtít takový hnus změnit. Vyrůstali jsem v době-kdy mojí generaco bnylo nejlíp. Bohužel -slavná "same-tová" -první velký podvod a "privatizace" druhý velká podvod nás postupně dostala opět na úroveň otroků a otrokářů- jenže dnes se tomu říká sociálně slabí a vyšší třída. Jestliže Vám není jedno, že Vaše děti budou sloužit gaunerům a ohýbat před nimi svá záda, začněme přemýšlet, co s tím dělat !!!!!!! Je to jen na nás !!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.