Čadek si přijel pro dceru a Čvančarovou: Parkovací podvod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Čadek si přijel pro dceru a Čvančarovou: Parkovací podvod!

Tanečník Petr Čadek (33) tak spěchal do porodnice za svou ženou Jitkou Čvančarovou (33) a dcerkou Elenou Emílií, že se ani neobtěžoval zaplatit za parkování.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
04. 02. 2012 13:15

a ne o otci, který si jede pro manželku a novorozené dítě. Že se nestydíte novináři , zabývat se takovou stupiditou . ještě, že jsou pisatelé příspěvků natolik slušní, že ví o čem je řeč a nenechají se ovlivnit titulkem. Sluší se popřát hodně štěstí

jitka78
03. 02. 2012 13:08

Tak nevím, ale přijde mi, že na fotce, kde se chystají dávat autosedačku do auta, to auto stojí úplně někde jinde než na té první fotce, takže kdoví koho jste kdy vyfotili a teď použili, hlavně, že je o čem psát

soorry
03. 02. 2012 11:12

musí být těžké, vůbec před porodnicí. k porodu spěcháte, tašky aj s sebou, s miminkem v těch mrazech taky nemůžete chodit po parkovišti, v té sedačce teplo mu nemůže být, a dýchat ten ledový vzduch? Ani maminka nemůže prochladnout. tak a co teď?

paralenka
03. 02. 2012 08:46

bulvární hovádka? Zažili jste vůbec, jak je člověk roztřepaný z takové události? nemyslím, že by chtěl úmyslně čehokoliv zneužívat, rozhodně podle vás myslel na to, že si tam musí nacpat loga a jiné pitomosti, když jel pro prvorozené dítko! Domnívám se, že i poldové jsou lidé a řešili by to domluvou, to jen vy hledáte senzaci i tam, kde je obyčejné lidské zpitomění z něčeho, co je pro nováčka zázrak - narození prvního dítěte!

decathlon
03. 02. 2012 10:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xxvladka
03. 02. 2012 10:43

V roce 2006 mě vezl manžel s bolestma do porodnice U Apolináře,auto zaparkoval zhruba na stejném místě jako p.Čadek.Předal mě lékářům a běžel mi zpět do auta pro tašku,mohlo to trvat max 15 min.Jaké bylo překvapení,když auto už bylo odtažené i s mou taškou.Nepomohlo ani potvrzení,že jsem za pár hodin porodila akutním císařem svého prvního syna.
Takže cedulky se v této ulici hodí...a doměnka o lidckosti policie v tomto okruhu z mých zkušeností nemůže být ani řeč..

paralenka
03. 02. 2012 10:51

Vladko, tak to je mi líto. Nějak mi nedošlo, že odtah v Praze je bezva kšeft a o lidskosti si zřejmě mohu nechat zdát. Sorry, tohle nejspíš mohou udělat jen *** se silným žaludkem. Tak uvidím, v naší city vybrali firmu na odtah a radnice tvrdí, že to bude jen v krajním případě, že většinou se to vyřeší domluvou. Může se stát, že moje naivita a víra vezmou za své

xxvladka
03. 02. 2012 11:09

V Praze speciálně v tehle ulici je to velmi slušný kšeft,Přijeli jsme kolem 7hod. ráno,tak se kluci činili od brzkého březnového rozednění...
Ale buďme při pátku pozitivní a nehažme je(policajty) všechny na jednu hromádku,věřme,že jsou i slušní a že je jich víc

trkic
03. 02. 2012 11:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.