Zuzana Bubílková: Rakovina jí sebrala kloub! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Zuzana Bubílková: Rakovina jí sebrala kloub!

Zuzana Bubílková (59) podstoupila další závažný zákrok. Televizní moderátorka, která před časem bojovala s rakovinou, podle informací z nemocnice prodělala výměnu kyčelního kloubu, tzv. endoprotézu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
02. 06. 2013 15:47

Bylo by dobré psát podorbněji o práci naěkterých lékařů, kteří jsou zodpovědni za špatné diagnozy. máke mtady hodně neumětelů a bude jich přibývat. Všelicí ti z třetího světa.....

argido
18. 02. 2012 10:31

Bubílková vypadá na 120 let a je jí 59?

valysdr
12. 01. 2012 07:19

Keby Vám narobila toľko zla ako nám Slovákom, už by ste ju dávno zastrelili.
Za nás tu prácu robí Pán Boh.
Madame Bubílková odišla do Čiech po tom čo v reláciách "Co týden dal" tak poohovárala Slovensko, že sa sem bála vrátiť a tak ostala v Čechách. Vaši politici chvália svoju domovinu, naši ju bohužiaľ chodia po svete ohovárať. Ako prvá to začala madame Bubílková.
Takže jej za celé Slovensko prajeme ešte veľ trápenia za to čo Slovensku urobila.

hillarka
12. 01. 2012 09:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobina
12. 01. 2012 07:08

každý máme svá trápení,ale Kremséééérová a spol,to jsou lidské hyeny v přímém přenosu. Když jsem jí viděla v televizi poprvé,bylo mi to jasné hned od pohledu,je to typ hajzla. Zřejmě proto byla vybraná na tuto práci. Bubílkovou nevyhledávám,nemám ráda její skřehotavý hlas,který mě řeže do uší,ale to nic nemění na faktu,že je to nemocný člověk,který bojuje s psychikou a s přežitím. A tato hyena si osobuje právo volat a obtěžovat takového člověka nějakými žvásty! Neslýchané,kam až společnost lidí dokáže zajít,chovají se hůř nežli zvířata !

lysohlavek02
11. 01. 2012 18:07

..napiš mi zas něco dojemnýho ať si nad sebou popláču ty kun.do nebo *** ....

valysdr
11. 01. 2012 15:52

Obyčajne rakovina postupuje tak, že zožerie kloub a potom postupuje /metastázy/ trebárs až do mozgu. Tu to bolo naopak. Pred 20. rokmi jej zožrala mozok a až teraz kloub.

mnpv
11. 01. 2012 19:34

Bože ty jsi hňup, měl bys na Slovensko, tam se mezi tou verbeží ztratíš. Kdo sežral mozek tobě, pokud jsi ho někdy měl?

hillarka
12. 01. 2012 09:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lysohlavek02
11. 01. 2012 14:17

..mohli by hrát zrůdy v nějakým perverzním hororu..

mnpv
11. 01. 2012 15:30

lysohlavekO2 chci vás vidět v jejim věku, pokud budete ještě na světě, jaký budete borec. Ona je aspoň chytrá, vy se z té blbosti zřejmě už nevyspíte. Umíte být pouze hulvát a ještě k tomu zlý. Ještě jsem se nikdy nesetkal od vás s lidskou reakcí, vždycky jste sprostý drsňák.

lysohlavek02
11. 01. 2012 18:05

teď sem se nad sebou rozpla­kal.­.smrs­.fňuk­..sm­rk..bé­éééé­é..ku­wa to je nářez jak s tím teď mám žít bééé­éééé­éééé­éééé­éééé.

abstergo
12. 01. 2012 01:37

Skoč do zdi, ***e.

hillarka
12. 01. 2012 09:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

solochov
11. 01. 2012 13:31

JAK MŮŽETE BÝT TAKOVÉ LIDSKÉ ZRŮDY A HYENY? Copak je taková nemoc důvodem k palcovým titulkům a ještě k tomu na titulní straně?
Až onemocní rakovinou někdo z vás nebo vašich blízkých, bylo by vám milé, kdyby se to takto prezentovalo???
Chápu, že je vymýšlení krávovin do bulváru vaše práce, ale kde je nějaká etika a lidskost?
Vím, vážená Kremserová, že pro peníze nekoukáte vlevo ani vpravo, ale takový hyenismus, to je hlavně vaše specialita. Je mi z vás na blití a přeju vám, aby se vám všechna ta bolest, kterou působíte jiným, jednoho dne sečetla a pěkně vrátila. STYĎTE SE!

tunka
11. 01. 2012 15:00

solochove, naprosto s vámi souhlasím!!! Kremserová už není člověk, ale lidská zrůda, která se sníží ke všemu. Navíc paní Bubílková měla v kyčli normální artrozu, kterou má kde kdo a není to rakovinou! Ten titulek je naprosto NEETICKÝ a navíc blábol­!!!!!!­!!!!!!­!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.