Jak se nás dotknou lednové změny? Tihle lidé už je pocítili! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Jak se nás dotknou lednové změny? Tihle lidé už je pocítili!

Desítky změn, které na nás ušila vláda kvůli nutným úsporám, už útočí především na naše peněženky. A včera, první pracovní den nového roku, jsme je pocítili naplno.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

edea
03. 01. 2012 13:48

Tyto příspěvky využívali a berou je všichni cikáni.Od nich jsem se to dozvěděla.Poučili mně a já se chytám za hlavu,jak jsem byla blbá.Hlídám vnoučata jako tisíce babiček,ale příplatky jsem brala na obě děti až teď poslední dva měsíce.Škoda že to berou,děcka to měly na tenis a lyže,protože to je necelých 10 000.-Kč Nevím,kde je chyba.Je fakt,kdybych se zeptala,mohla jsem to brát už 9 let,ale mně to ani nenapadlo,že jako babička ,když hlídám vnoučata,stát mi za to zaplatí.Je fakt dobré se zeptat cikánů,ti mají přehled absolutně ve všem.Těm mým sousedům radí bílý advokát.

hillarka
04. 01. 2012 08:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

edea
04. 01. 2012 10:29

Oni cikáni neplatí za advokáta,mají to ex offo,to znamená zadarmo.Stejně zadarmo mají všechny léky,­dovo­lené!­!,škol­ku a ve škole děcka neplatí nic.Žádné pomůcky,absolutně nic.Mi to připadá,že už si fakt žijí v komunismu,protože nepotřebuji vůbec peníze,mají ze sociálky různá potvrzení,takže jezdí MHD zdarma,vlakem jezdí zdarma a než jdou děcka do školy,mají jednorázový příspěvěk 5 000.-Kč na každé děcko,aby mělo batoh do školy a pomůcky.To je neuvěřitelné...

vymetal
05. 01. 2012 13:12

Důležité je, že od nového roku budou muset nezaměstnaní (a nejen cikáni) pracovat po dvou měsících na veřejně prospěšných pracích. To už tady dlouho chybělo a za to dávám palec nahoru.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.