Mirka Čejková o postižené dceři: Jsem zklamaná a pyšná zároveň! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Mirka Čejková o postižené dceři: Jsem zklamaná a pyšná zároveň!

Bývalá moderátorka Mirka Čejková (49) se poprvé otevřeně rozpovídala o strastech, které jí přináší výchova postižené dcery Petry (23). Na tu je po životních peripetiích sama, a o to těžší to pro ni je. Navíc se s jejím stavem stále nevyrovnala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

annahradecek
02. 01. 2012 10:38

Samozřejmě mít tzv rizikové dítě je zkouška charakterů, zátěž pro celou roidnu a vydrží jen kvalitnější jedinci. Vždy je třeba zvážit,zda na to mám,protože se jedná o rodinu, nejen o mne. Pokud mám více d+ětí, tak i sourozenci budou čelit všemu možnému. Moji dceru přendali ze zákaldní školy do zvláštní a následky se projevovaly na bratrech, mkteří měli být "podobní". Pokud starší bratr vyhrál nějakou soutěž, bylo to tak zvláštní,že se jedna z učitelek vyjádřila, že je sotuda školy, když takový žák vystavuje. Někteří se rozhodnou, že dítě umístí do ústavu a já bych je po svých zkušensotech neodsuzovala. Také ale nelituji. Vše má svá pozotova a negativa azáleží jaké řešení po svém uvážení zvolíme, a co je v dané situaci vhodnější. Odborníci tady jakoby často chybí a jsme na věc de facto sami.

bobina
01. 01. 2012 10:06

a většina chlapů není schopná se s tím vyrovnat. Proto většina takových že zůstává s postiženým dítětem sama,protože chlapi tu zátěž neunesou. Oni mají své potřeby a málo který dokáže pochopit,že ta žena vedle něj je natolik pohlcená péčí o to dítěa natolik vyčerpaná,že přestává být rovnocenným partnerem. Je to těžké jak pro matku,tak i pro partnera. Nevím proč bych měla věřit zrovna namachrovanému kriminálníkovi víc,nežli mámě od dítěte,které potřebuje mámu celou. Co vedlo paní Čejkovou k tomu,že se zaláskovala právě do tohoto pána je asi těžké pochopit,ale tak to je,že láska neřeší mnohé a když přejde a přijde vystřízlivění tak je to o něčem jiném. Těžko budu věřit tomu,že se pan Vít láskyplně podílel na péči,o postiženou dceru,spíše u něj vidím to zviditelnění vedle známé ženy.To,že sí o sobě myslí že je kvalitní ženou je přirozené a těžko to pochopí ten,kdo nemá co do činění s postiženým dítětem a kdo neví,jaké doživotní trauma to u matky z=působí,jak je těžké vyrovnat se s tím,že na mé dítě civí lidé,nikdy nebude jako jiné,nikdy nebudu babičkou,nikdy nebude studovat a co je na tom to nejděsivější je to,že tu pro to dítě musím být co nejdéle,protože ona bude stále jen dítě i když v dospělém těle a ona mě bude stále potřebovat.Ano,tyto mámy jsou to nejkvalitnější co lze v životě vidět a poznat ať se to komu líbí nebo ne a já před nimi hluboce smekám. Smekám před jejich obětavostí,smekám před jejich vytrvalostí a smekám před jejich neutuchající láskou ke svému dítěti. Přeji jim hodně síly a věčné zdraví,protože jejich děti je potřebují po celý život.

lysohlavek02
01. 01. 2012 13:26

..ty stará ludro už nemáš nic jinýho na práci než slintat ty ty tvoje elaboráty??..AHA a Blesk to je tvoje bible co??

hillarka
01. 01. 2012 18:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
02. 01. 2012 11:05

Blbe-podnikateli hillare, nauč se číst a psát, když už chceš blít ty svoje blivajze na diskuzích , ale, to mě vlastně u zdegenerovaného řiťolízala, nepřekvapuje-ubohý, jako vždy

hillarka
02. 01. 2012 13:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dwayne
02. 01. 2012 13:56

Ty seš natvrdlej víc, než jsme předpokládali Nauč se číst a pořádně psát

bohatypodnikatel
02. 01. 2012 14:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
02. 01. 2012 21:45

Ujasni si, co chceš napsat. Dlouze přemýšlej a páááák, teprve piš, jsi zdegenerovaný chlapeček , hloupých socek a je to znát!!Jen se divím, že tě máti po té, co tě vyvrhla nenechala v té romské osadě, ze které pocházíš

elis3
02. 01. 2012 21:52

Já to věděla, že bohatý podnikatel je snědé pleti, jen jsem se potřebovala ujistit, že je to opravdu on a je to tak. Navíc je to homosexuál, navštěvuje totiž klub pro tepláky, kousek od nás.Hrůza a to ještě nevíte, jak ošklivý je ve ksichtě. Samý beďary , prostě-hnus!!

vesnicankavemeste
01. 01. 2012 13:30

a ja smekam pred vami. Tak pravdivy a moudry prispevek tu jiz dloho,predlouho nebyl. Jiste i autopse.
P.F. 2012

kraken666
01. 01. 2012 14:28

....zkus vibrátor místo toho onanování s klávesnicí...

kajman1
01. 01. 2012 18:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kramora
31. 12. 2011 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
01. 01. 2012 10:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nejezchleba
01. 01. 2012 10:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
01. 01. 2012 11:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mondego
02. 01. 2012 11:08

Když už, tak po ránu, ale ty jsi zralý na ranu a to pořádnou

hillarka
02. 01. 2012 13:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
02. 01. 2012 15:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.