Věštby z karet slavným: Vilhelmové vztah s Dykem vydrží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Věštby z karet slavným: Vilhelmové vztah s Dykem vydrží!

Podle Michaely Kudláčkové se může Tatiana Vilhelomová i v příštím roce těšit z přítomnosti svého mladého milence Vojty Dyka. Po pracovní stránce to ale zase až taková sláva nebude.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kalichmann
31. 12. 2011 14:52

Poněkud bleskurychlá reakce, zastání a zároveň reklama na její stránky. To neberu.

Je fakt, že pachtovat se z bulvárem a vykládat cizí osudy veřejnosti asi nebude úplně košer.

artur1976
31. 12. 2011 15:40

... víš co, myslím, že to nelze brát tak vážně, nebo jo? Nevím, jestli jde skutečně číst lidem osud. Moc to hrotíš...je to spíš snad zábava ne?

artur1976
31. 12. 2011 14:06

...a ty její dnešní horoskopy mě fakt pobavily. Jsem Ryba ))))
http­://www­.popel­ky.cz­/magi­e/ho­roskop-na-silvestrovskou-noc-pro-vsechna-znameni.html

artur1976
31. 12. 2011 13:59

Ale ze zájmu ty předpovědi čtu. Obratně se vyhla čemukoli, co by mohlo uškodit, takže já se naopak nezklamal. Vyhověla bulváru, ale bulvárně se nechová. Ta reklamu nepotřebuje, na tom jejím magazínu je celkem dost živo.

carymary1
31. 12. 2011 12:59

Dost dlouho jsem si myslela, že je Míša dobrý esoterik a chytrá ženská. Ale stát se bulvární kartářkou pro vlastní zviditelnění ? Navíc nedodržuje to, co by se v esoterice dodržovat mělo. Kouká do osudu lidí, aniž by od nich byla požádaná - navíc je nechá vědomě zvěřejnit bulváru.
To je jako by potají četla cizí dopis (to už samo o sobě se nedělá) a navíc ho nahlas přečetla celému národu.
Fakt jsem se v Míše zklamala. A dost..

kytickak
31. 12. 2011 19:41

VYKLAD BYL DECENTNI,,,A DĚLAJI TO TAK VŠICHNI KARTAŘI,KDYŽ JSOU POŽADANI ,,BULVAREM..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.