Nevhodné chování prezidenta Klause: Po pohřbu šel na MEJDAN! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Nevhodné chování prezidenta Klause: Po pohřbu šel na MEJDAN!

Dvě hodiny po ukončení ceremoniálu ve svatovítské katedrále se davy lidí začaly shromažďovat před strašnickým krematoriem, aby ještě jednou mohly uctít zesnulého Václava Havla (†75). Sám prezident republiky Václav Klaus (70), který vyhlásil státní smutek, ale asi měl piety dost. Místo vody šel pít víno na večírek sportovního centra Erpet!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

joudajoudovy
25. 12. 2011 18:15

proc nemuze jit na mejdan??? Co z toho vsichni delate problem???
Pred mesicem se Havlovi a jeho foxterierce nemohlo prijit na jmeno a nyni se mu nasazuje svatozar. Za co? to by me zajimalo? Sve kamarady protezoval, svuj majetek si vratil a pri kazde prilezitosti byl mimo misu. Nemel anunk o normalnim ziti Ceskeho obcana, jako multimilionar si zil ve svych snech a "dramatech".

mnpv
25. 12. 2011 21:36

Jj

b.r.s.a
25. 12. 2011 22:57

defakto
25. 12. 2011 18:12

vždyt po každém funusu se chodí do hospody ! A nebyl na mejdanu , jenom si dal skleničku a povídal si !

kramora
25. 12. 2011 10:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
25. 12. 2011 08:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
25. 12. 2011 11:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oltec
25. 12. 2011 07:38

Tak jste uplivla jedovatou slinu a určitě jste spokojena že

bobina
25. 12. 2011 08:08

Napsala jsem svůj názor a pokud máš jiný,tak máš na to právo a já ti ten tvůj neberu! Klaus je u mně falešný,pokrytecký člověk s nabubřelým egem,který má rád jen sám sebe! Nejsem jediná,která si ho neváží,neznám ve svém okolí velebil. Navíc,když si dobře pamatuji jeho začátky a doufám,že se dožiji i jeho konce.

kramora
25. 12. 2011 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
25. 12. 2011 16:13

Každý máme jiné okolí a jiné přátele. V našem okolí zase není nikdo, kdo by si pana presidenta Klause nevážil. Mj. je velmi vzdělaný, pracovitý člověk s širokým rozhledem a to, že je sebevědomý, má být proč. Kdykoliv ho vidím jsem hrdý, že jsem Čech. A za svými názory si stojí, i když jsou proti většině, s postupem času se ukazuje, že měl pravdu. Neláme se v pase před nikým, neříká co ostatní chtějí slyšet a to je moc dobře.

bobina
26. 12. 2011 06:20

O.K., je to tvůj názor a máš ho mít! Já na Klausovi nic mimořádného nevidím. Vzdělání má u nás dnes mnoho lidí,on nebyl ničím výjimečný,jen možná tím svým "jájíčkováním", já,já,já, je totiž u něj na prvním místě! A jestli považuješ za mimořádnou pracovitost to,že se se svými myšlenkami svěřuje papíru a pak je nutí v posluchárnách a v parlamentech lidem,kteří na něj mají svůj názor celosvětově,tak prosím,jinak u něj žádnou mimořádnou pracovitost nevidím. Havel byl v tom případě také velmi činorodý,dokonce tvořil i divadelní role . Já ti odpovím asi takto,čas ukáže,koho si svět bude pamatovat víc,v jakých vzpomínkách.

bobina
25. 12. 2011 07:25

Havla nemusel mít každý rád,ti jednodušší si ho zařadili di kolonky "ochlasta" a mají jasno,ti kteří dokáží přemýšlet,ti jeho památku uctili a váží si toho,co pro zem udělal. Smutek je smutek a on si ho zasloužil,i když právě on by o něj nestál. Klaus až zemře bude mít také pohřeb o kterém se bude mluvit,ale na rozdíl od Havla,u něj si uplivnu a budu ráda,že ten jeho jidášský škleb už nikde vidět nebude! Jaký je to pokrytec dokazuje každý den,už ho štvaly i ty svíčky u hradu a tak je nechal odstranit! Ten se s Havlem nedá srovnat v ničem! Havel republiku ve světě proslavil,tenhle zloděj jí pošpinil a zadlužil!

trkic
25. 12. 2011 10:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mnpv
25. 12. 2011 11:41

svatá prostoto

mnpv
25. 12. 2011 17:08

Pokud jste viděl dokument Občan Havel, tak tam mě zaujalo, jak byl Havel vystresovaný z Klase. Vše nasvědčuje, že to bylo právě naopak. Zeman Havlovi tehdy říkal, že si nemusí nechávat od Klause schvalovat každou větu, že je president. Ale stejně to nepomohlo, volal Klausovi a nechal se vodit jak dřevěný kačer na provázku. Jinak ten dokument byl snad víc o vztahu ke Klausovi a o drobných vítězstvích nad ním, než jen o Havlovi.

mnpv
25. 12. 2011 17:11

Vše nasvědčuje, že to bylo právě naopak než píše trkic.

joudajoudovy
25. 12. 2011 18:30

Havel se svymi pohunky se zviditelnovali, aby jim Zapad cpal penize a ono si mohli hrat na trpitele komunismu. Je videt, jak vam demagogie zamlzila mozek.Obycejna propaganda jako za Hitle­ra,Sta­lina,­Gottwal­da. Kdyz p.Havel byl tak komuninty pronasledovan, proc neemigroval jako ostani?? Protoze by si na zapade ani neskrtl a musel makat. Tady si zil jak v bavlnce.
Pry nemohl studovat? haha a proc jeho bratr ma vysokou a pracoval jako vedec uz za komousu??? Nebude to v IQ???

55omega
25. 12. 2011 02:25

Nevidím v tom žádný průšvih. Vždyť bylo řečeno, že státní smutek končí pohřbem. Pana Václava Havla jsem si moc vážila, zpráva o jeho skonu mě zasáhla stejně jako mnoho našich občanů, ale mám za to, že to s těmi všemi pietami a smutky bylo trochu přehnané.

stekavka
25. 12. 2011 00:36

Jak dlouho ještě s Havlem budete otravovat.To chcete lidem zošklivit i vánoce.To nestažilo do pohřbu,to musíte i teď,jděte už do ***e s ožralou ožralým

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.