PROSTŘENO: Tento týden se hoduje až v Austrálii! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

PROSTŘENO: Tento týden se hoduje až v Austrálii! +VIDEO

Pořad Prostřeno se po VIP sérii přestěhoval na australský kontinent, kde tento týden usedne k jednomu stolu pět soutěžících s českými kořeny. Jaké chutě se nosí na druhé straně světa?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jarda85
29. 12. 2011 20:04

Hele, já jsem jenom prones svůj názor, nic víc! Na člověka, kterého znám.
Já nesoudím nikoho z vás, za vaše názory, neptám se jesli závidíte, a co jste dokázali!?
Naopak! Myslím, že to je naopak dobrý nápad k propagaci!
Skupina je dobře sestavená, legrační a absolutně se nedá srovnat s českou mutací. Tam je závisti, jak píšete... až až!
Byl bych tedy rád, kdyby jste se vyjadřovali k Reklamě, a ne k mé osobě. Jarda

jarda85
27. 12. 2011 15:00

Michala znám osobně ze svého dvouletého pobytu v AU. Jsem přesvědčen, že toto natáčení zinicioval on, k propagaci svého podnikání v ČR. Takže se dívat na vykonstruovanou show od protinožců, s jeho americko-australským umělým úsměvem... A když jsem, se podíval na stránky jeho restaurace v Sydney... tak jsem zjistil, ze jeho umění... je kopií menu jeho restaurace. Jarda

bobina
27. 12. 2011 16:02

No a co jsi nám tím svým záštiplným konstatováním chtěl sdělit, ŹE TY JSI ZÁVISTIVÝ JOUDA,KTERÝ NEMÁ ANI NA TO,ABY NA NĚKOHO NEHÁZEL ŠPÍNU, co jsi dokázal ty krom toho,že závidíš-?? mĚ SE TEN HOCH MOC LÍBIL UŽ JEN PROTO,ŽE VYDAT SE NĚKAM S "HOLOU PRDE.LÍ! A BEZ ZÁKLADNÍCH ZNALOSTÍ ŘEČI CHCE OPRAVDU BOJOVNÉHO DUCHA A MOŘE ODVAHY A SIL! a TO ON ZŘEJMĚ MĚL,PROTOŽE DOKÁZAL MNOHO VĚCÍ A TO SI ZASLOUŽÍ HLUBOKOU POKLONU! NAVÍC JE TO VELMI ŠIKOVNÝ KUCHAŘ! PROSTĚ KLUK DO NEPOHODY A TOBĚ EVIDENTNĚ HNUL ZÁVISTIVOU ŽLUČÍ,TAK JSI SI JÍ TU MUSEL VYCINTAT VIĎ,NO A TÍM JSI NÁM DOKÁZAL,ŽE JSI POSE.RA,KTERÝ MAXIMÁLNĚ DOKÁŽE DŘEPĚT U KOMPU A PLIVAT PO ZNÁMÝCH! Omluva za Caps Lock.

lysohlavek02
27. 12. 2011 18:43

..hej ty stará hajtro nezapomeň si zapnout capslock ať je na ten tvůj mentální výtok víc vidět..

hillarka
28. 12. 2011 16:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kraken666
27. 12. 2011 22:36

zalez babo!!..co ty tady ječíš a moralizuješ jako bolševická důvěrnice z uličního výboru!!

12356
29. 12. 2011 19:25

bobonio, souhlasim s Tvym prispevekem a z tech dvou hovad kraken666 a nejvetsiho trotla na diskuzi Aha a Blesku, de bila lysohlavka, si nic nedelej. Nejvystizneji lysohlavka02 pojmenovala hillarka

12356
29. 12. 2011 09:47

Na rozdil od tebe, Michal neco dokazal. Ty jsi se dokazal akorat verejne priznat, ze na jsi prachsprosta zavistiva, mala, cechackovska uprdena dusicka.

burgermiky
27. 12. 2011 12:06

Dala bych mu desítku, hosté zůstali zbytečně při zdi v hodnocení, 28 bodů bylo málo za královské pohoštění Jako hostitel byl pán skutečně vynikající

jity
26. 12. 2011 18:59

zatím to bylo v pohodě. Všichni mi byli sympatičtí a zdá se, že jsou na úrovni. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dále, třeba se ještě někdo projeví.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.