Agáta Hanychová radí: Miminko je roztomilé, ale vztah to neudrží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Agáta Hanychová radí: Miminko je roztomilé, ale vztah to neudrží!

Proč se Agáta Hanychová (26) v mrazu nahá vystavovala na sjezdovce? Chtěla tak dát jasný vzkaz ženám na mateřské dovolené, které jsou podle ní zanedbané, protože se příliš věnují svým dětem. Zajímat by se přitom měly hlavně o svoji tvář a postavu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hakari.takara
06. 01. 2012 12:54

i ženy na mateřské by neměly zapomínat na sebe a svůj vzhled, sem tam se namalovat, vkusně oblíct a párkrát týdně si zacvičit v tom má asi Agáta pravdu, ale na druhou stranu proč se do žen, které se starají o své děti samy ( většinou bez příkladné pomoci partnera nebo příbuzných ) proč se do nich za každou cenu navážet?? Zvlášť osoba, která jak může, tak vystrkuje svá ňadra a která sama svým chováním a zjevem by bez problémů zapadla do nějakého nočního klubu...

tomik007
23. 12. 2011 15:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

komodor
23. 12. 2011 12:58

blbecek kterej tady cinta skoro vsude na diskusi u techto radoby celebrit si ty sam. Takze si se mnou a ostatnimi neproplachuj svoji spinavou hubu. Nez zacnes nekoho urazet tak zapoj sedou kuru mozkovou jestli teda vubec nakou mas. No skoda ze ta diskuse neni na zivo pac ja bych ti nejradsi proplach hubu pesti. Tak neser Boha.

aznom
23. 12. 2011 13:11

Vidím ty kašpare,že jsi silák co hňupe?No věř,hrubě by se ti to "proplachování pěstí"­,nelí­bilo­.Tako­vejch kozojebů,jako jseš ty je na netu habaděj.Tak zalez do pelechu ke svojí ségře s kterou si to rozdáváš ty hňupe a příště straš malé holčičky,které ty úchyle tak rád otravuješ tlučhubo.

komodor
23. 12. 2011 13:28

aznom gratuluji k myslenkam hodnych primitiva tveho formatu!!! S takovym ubozakem jako jsi ty uz nehodlam ztracet svuj drahoceny cas. Howgh!!!

hillarka
23. 12. 2011 16:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hustik
23. 12. 2011 11:19

že když vidíme některé snad mladé matky s kočárky na ulici, tak i můj manžel nechápe, kdo jí to dítě udělal. Agáta je sice fracek, ale v tom, že i matka od nemluvněte má udělat čas na to aby vypadala jako ženská je fakt.

mnpv
23. 12. 2011 16:10

illis
23. 12. 2011 10:01

která přestane kojit své dítě, aby se sama o nic neošidila. Agáta pohrdá ženami, které se neupraví a jdou na veřejnost. Ať se ohlédne do své rodiny, Veronika Žilková také není vždy upravená. Já sama nejen na veřejnosti, ale i doma se namaluji, upravím, baví mne to, i když už mám dospělé dcery. Ale rozhodně nikým nepohrdám, je to každého věc. Nemyslím si, že tím, že se Agáta upraví si ona partnera udrží, o tom dost pochybuji . Žena musí mít i jiné vlastnosti, než se jen upravit a hezky obéct. Agáta se někdy, také ne vždy dovede upravit a obléct, jako člověk je ale někde úplně jinde . Ji zajímají spíše kšefty a popularita. Smutné .

mnpv
23. 12. 2011 16:14

Tolik škaredých, tlustých, neforemných ženských nikdy nebylo snad vidět jako teď. Agáta má pravdu, ženská musí o sebe pečovat. Ono se dnešní matky většinou nepředřou. Jídlo z konzerviček, automatická pračka, sušička, auto k dispozici, žádné fronty, tak by mohly vypadat aspoň slušně.

marais
22. 12. 2011 23:59

Žena má na sebe dbát vždy, to je docela normální.ALE ŽE AGÁTA měla zánět v prsou k vůli focení, že syn už byl 2x se zánětem v nemocnici, že jí ten Dopita ještě chválil, jak ho tělem pro playboy živí, docela normální není..

decathlon
22. 12. 2011 19:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
23. 12. 2011 10:05

Zatím tady plodíš bláboly jen ty a už hodně dlouho . Je vidět, že úcta a pieta ti nic neříkají. Klidně se tou zlobou zadus, bude o jednoho lumpa méně.

hustik
23. 12. 2011 11:24

Tohle může napsat jen i...t. Václav Havel nebyl dokonalý, ale ukázal nám naději. V..e

komodor
22. 12. 2011 17:49

ta Agata je ale pitcha! Nikdo nerika ze maminka od ditete ma byt zanedbana ale vystrkovat kozy na svahu to mi zrovna moc materske nepripada. Ja vidim maminku miminka radsi takovou prirozenou hezky upravenou normalni zenskou nez takovouhle wochechuli! Jo a vztah teda nezachrani ani to jak vypada kdyz je ledova kralovna. No nic.

aznom
22. 12. 2011 18:04

A co tě tak irituje na ženský,po který ti je hov-o,hlupáku,
Již z tvého pravopisu, je zřejmé,že jsi bambula a hlupák.
Možná ti napovím jak se z toho dostat.Zjisti co znamená výraz "komodor" a pokus se podle toho řídit.Zatím nejsi komodor,ale bohapustý ***!

mnpv
22. 12. 2011 19:16

jj aznom souhlas

komodor
22. 12. 2011 19:57

mnpv no a ty jsi stejna trubka jako je aznom!

illis
23. 12. 2011 10:07

souhlasím komodore , tihle dva jsou jedni z mála příznivců odhalené Aguš, ať udělá, co udělá, vždycky jsou s ní . Hodně smutné.

aznom
23. 12. 2011 12:09

Já nejsem příznivcem Agáty ať odhalené,nebo neodhalené.Mě osobně je lhostejná jako prakticky všechny tzv."c­elebri­ty",kt­erými se "AHA" zabývá.
Nejsem ale příznivcem hovad­(viz­.ty,bl­beček "komodor" a dalších),kteří tady slintáte špínu prakticky na každého.Takže se vrať ke sporáku a zavři kušnu!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.