Nejtěžší den paní Dagmar: Útěchu našla v náruči dcery Niny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nejtěžší den paní Dagmar: Útěchu našla v náruči dcery Niny!

Odjezdů z Hrádečku zažila bezpočet. Ten včerejší byl ale úplně jiný. Smutný, bolavý, truchlivý. Dagmar Havlová včera ráno podnikla bolestnou cestu z místa, kde jí v neděli v náruči skonal manžel Václav Havel (†75).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mamanina
21. 12. 2011 17:17

a ani nešla na jeho zádušní mši,prý je unavená asi z toho nic nedělání,z takových lidí bych blila

mamanina
21. 12. 2011 17:15

je to hnus,ta předstíraná lítost veškrnky,celou dobu dělala Havlovi jen ostudu a ten chudák na ní ještě přepsal všechen svůj majetek,je mi ho líto a paní "Dagmar"si může gratulovat a chudák Olga se asi obrací v hrobě,to byla První dáma a také jí zůstala,tahle kreatura je jen pouhou podřadnou herečkou,která si nahrabala co mohla

joudajoudovy
20. 12. 2011 15:21

Radeji priznejte barvu,jakou mela protekci a kolik stalo jeji vzdelani. Uz na ZS se projevovala podprumerne a hle, doktorka prav??? NIKDY, na fotce ci filmovem zaberu, jsem nevidel projev jejiho citu k p.Havlovi. Brala ho jako dojnou kravu. Jablko nepadlo daleko od stromu. Jaka matka, takova dcera.

georg7
21. 12. 2011 10:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jaguar1
20. 12. 2011 14:58

a Dáši Havlové mi je lidsky líto. Ovšem ten text: kapky slz se snášely.. Evo Kremserová ty jsi vážně IQ tykve

diodaa
20. 12. 2011 14:38

V její tváři je opravdu vidět velké utrpení zklamání a smutek. At byl P. Havel jakýkoliv, neměl odejít před Vánočními svátky. Vždyt ten smutek příbuzných se mnohonásobně násobí. Ale život je velmi krutý, a naši blízcí které velmi milujeme, nás bohužel opouští moc brzy. Pi. Dášu mám moc rád jako herečku, a proto s ní soucítním, vím jak to bolí v duši. Nedávno se mi něco podobného stalo v rodině.

argido
20. 12. 2011 11:26

je mi jí líto, ať je jákákoliv, ale ráda ho asi měla. Oba jsem ale vůbec nemusela....Jako politika to vůbec!!!Politikem nebyl!!A jako člověka jsem ho neznala.

bledulkafialka
20. 12. 2011 10:37

je mi fakt líto i když jsem ji a jejího manžela nemusela.Měla ho asi hodně ráda............

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.