Přání Václava Havla: Chci být pohřben s Olgou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Přání Václava Havla: Chci být pohřben s Olgou!

Po pátečním rozloučení ve svatovítské katedrále budou ostatky exprezidenta Václava Havla (†75) zpopelněny a urnu rodina po Vánocích nejspíš uloží do rodinné hrobky u kostela sv. Václava na vinohradském hřbitově. V ní leží, kromě exprezidentova otce Václava a matky Boženy, také Havlova první manželka Olga (†62). Přání vedle ní spočinout projevil ještě za svého života...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

renni
20. 12. 2011 18:43

Co se týče co pisatelka píše o Dagmar veškrnové-Havlové že by řelka o Ol Havlové je nechutné a ani tomu nechci věřit,ať jeto jakoliv jak olga havlová tak pan havel jsou po smrti a ať je jim zem lehká paní dagmar havlová v té době byla mladá a určitě moc zamilovaná a nikdo nevíme co vytvořilo pouto dvou párů pana havla a dagmar,to necháme těm andělům a ať každý je má v srdci jen s úctou...

petr11
20. 12. 2011 11:06

....Olga při odchodu na onen svět věděla již o známosti s Dagmar. Trochu je to tristní!!

decathlon
20. 12. 2011 15:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bozena11444
20. 12. 2011 09:42

Také jsem si vzala manžela, kterýmu zemřela mladá manželka na rakovinu. Nechal ji udělat pěkný pomník a když zemřel můj manžel, moje rozhodnutí bylo, že patří k ní. Ani to nemusel za života povídat, snad věřil, že to tak udělám. A mě je dobře na duši, jsem ráda, že jsou spolu aspoň po smrti, když nemohli žít na tomto světě spolu.

gabi50
20. 12. 2011 17:52

Já jsem na to hodně zvědavá,jestli bude Dáša takový formát a uloží jeho urnu do společného hrobu s Olgou.Bylo to sice jeho poslední přání,­ale.­..No­,uvi­díme­.Moc bych se divila,když už za života Olgy o ní mluvila jako o staré krá.vě

marmat
20. 12. 2011 21:15

A KDY A KDE milostivá drbno???

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.