Iveta Bartošová: Nervový kolaps, prášky přestaly zabírat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Iveta Bartošová: Nervový kolaps, prášky přestaly zabírat!

Osobní strážce Ivety Bartošové (45) ve středu odpoledne vyvolal potyčku před psychiatrickou ambulancí v krčské nemocnici, při které musela zasahovat policie.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

montevideo
17. 12. 2011 19:55

"...ten nedávno zlomená klíční kost...ůplně obyčejného chlapa, který by jí opravdu miloval, citově a duševně"

Tak od takových dementů si, Ivetko, nech poradit

diodaa
17. 12. 2011 15:52

Víte není dobré že se každý do Ivetky naváží. "plně zdravá není, a deprese dokáže člověka ůplně zničit. V současné době, si ale myslím, že Ivetka je ve velkém nebezpečí, protože jí plně ovládá ten výbušný Rychtář. Vyloženě se o ní bojím. Nevím, jestli je u něj dobrovolně, a nebo jí drží násilím. Myslím si, že ten nedávno zlomená klíční kost, nebyla jenom tak, že by upadla. Ale p. Rychtář jí asi trochu pomohl. Nedá se to dokázat, ví to jenom Ivetka, a on. Ale má Rychtář násilnou povahu, má zbran, kterou by mu měli odebrat, vždyt sám by se měl jít léčit. A Ivetka kdyby žila s někým opravdu normálním, věřte tomu že by byla dobrá. Má smůlu na partnery, vždyt všechni její partneři byli závadové osoby. Měla by si najít někoho mimo, ůplně obyčejného chlapa, který by jí opravdu miloval, citově a duševně. Ne fyzicky do postele. Ivetko proboha vzchop se, žij a zpívej, tolik si toho dokázala, a máš i ted spoustu fanoušků. Škoda že nemám na Ivetku vliv, myslím že by byla moc brzy v pořádku.

sport17
17. 12. 2011 17:10

Spadni z větve.Nikdo normální si neuváže na krk labilní vypitou a línou expěnici a nebude ji živit a 24 hodin denně opla­cávat­,ole­povat­,umý­vat,­...O­na nemá smůlu na partnery,ona nehledá nikoho normálního,má závadové partnery protože i ona je závadová(zajímavý termín pro asociály).Normální chlap očekává od partnerky schopnost starat se o rodinu,chodit do práce a ostatní běžné věci,které ona ani nezná.Ona sama se nikdy nevzchopí a ty šílené kecy na fb ji mohou jen ublížit.A miláček Rychtář lže a lže, ale IB mu věří.Jak mizerně celý život žije,tak mizerně skončí.A není to chyba jen její,ale i okolí,které ji utvrzovalo v její výjimečnosti a tak ji podporovalo v parazitování a dělání dluhů.A co se týče vašeho vlivu.stačí,když budete mít buď peníze nebo ji budete milovat víc než Pepa (chv­álit­,chvá­lit,ch­válit) a už bude vaše.

kurenazeleno
17. 12. 2011 08:38

...snažila jsem se pořád tuto rádoby celebritu omlouvat, protože jsem znala a znám její písničky, říkala jsem si,že v životě zažila hodně špatného....ale teď už jsem přesvědčena, že je to obyčejný rozmazlený fracek, který by potřeboval ohnout přes koleno a naplácat na zadek, pak dát do ruky lopatu a nebo vidle, postavit k pořádné tvrdé práci a pod bedlivým dohledem makat jako šroub - hned by ji takovéhla alotria přešla...vím,co je deprese, sama se léčím,ale dělat ze sebe takovouhle s prominutím pizduchu, to už je vrchol trapnosti a ubohosti...kurnik, už se ty nanynko vzpamatuj a začni se chovat jako ženská a ne jako slepice!!!

montevideo
17. 12. 2011 15:15

Naprostý souhlas. Velmi výstižné !

cvifrhofr
17. 12. 2011 00:13

je mi už nevolno z toho jak IB je hned připravená na práci a hned je zase na dne.proboha,copak nevidíte,že ta ženská je fakt nemocná.Je to blázen,nemá to v hlavě v pořádku,tak proč pořád o ní píčete.Cvok patří do blázince a ten její přítel taky.Musí to být cvok,když se stará o takovou blbku jako je IB.

kurenazeleno
17. 12. 2011 08:39

..není nemocná, je velmi vychytralá, když nemůže upozornit v umělecké branži, zkouší to takhle...je to ubohý člověk a stydím se za ní, protože je stejně jako já ženská..

merrylou212
16. 12. 2011 20:51

pro paní Rychtářovou musí být hrozné, jak se její manžel i syn motají kolem IB ! Nechtěla bych být v její kůži. Přeji jí hodně klidu a hezké svátky i když to bude pro ni asi těžké. Na tu psychiatrii by patřili oba dva - jak IB tak Rychtář.

kurenazeleno
17. 12. 2011 08:43

..a já si zase myslím,že paní Rychtářové je docela hej, zbavila se domácího odpadu a může hrdě s hlavou vztyčenou do světa a já ji přeji jen štěstí..chlapa si najdete vždycky, hlavně prosím už nikdy neberte zpět, to, co odešlo...v tomhle případě je recyklace zakázaná..

damiana
16. 12. 2011 20:00

Detox, zavřít na samotku, nechat vyblejt z podoby a pár přes držku. Nic jiného u ní už nemá smysl. Rozhodně źadný "povídací doktor" Cynický.

silvervoice
16. 12. 2011 17:39

Ten Rychtář jí nepomůže, protože neví nic o duševnu, závislostech ani šoubiznysu. Myslí to dobře, ale ještě nedávno blábolil něco o dalších Ivetiných vystoupeních a kariéře - úplně z cesty. Ona už NESMÍ vystupovat a musí se v klidu 2 roky léčit. Všechno ostatní je cesta do definitivní záhuby. Ona potřebuje mít jednoho zdravotníka stále u sebe. Samotný Rychtář to nezvládne. On si navíc netroufne jí oponovat, ani když vít, že to či ono by už Iveta neměla. Iveta potřebuje tvrďáka, který jí neodpustí ani lentilku!

skp705
16. 12. 2011 17:52

Michael Jackson mel zdravotnika stale u sebe...

kurenazeleno
17. 12. 2011 08:40

..a přesně jeho osobní lékař by ji asi pomohl nejvíc

krdas
16. 12. 2011 16:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lucky.sole
16. 12. 2011 16:54

asi ji nutil zapnout pracku

skp705
16. 12. 2011 17:03

anebo chtel k obedu kralicka nebo slepicku...

krucipisek1
16. 12. 2011 17:13

Ty dva, uz zerou jenom psy

skp705
16. 12. 2011 17:36

girasole, ona ma slepeckeho psa Pepika...

krdas
16. 12. 2011 17:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
16. 12. 2011 17:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.