Pavel Novovtný o Agátě: Nahé fotky jsou plivnutí do tváře všem matkám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pavel Novovtný o Agátě: Nahé fotky jsou plivnutí do tváře všem matkám!

Jen čtyři měsíce po porodu se Agáta Hanychová (26) ukázala v celé své kráse. Odhalené bradavky na snímcích pro časopis Playboy podle předpokladů vyvolaly vlnu nadšení, ale i pobouření. Hlavně u Agátiny babičky, která se odmítla na fotky byť jen letmo podívat. „Vůbec to nechci vidět,“ láteřila. A o nic lépe se nevyjádřil na Agátino konto ani Pavel Novotný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

johanka
19. 12. 2011 09:13

Můj manžel říká, že dříve se takovým, jako je tato Agáta, říkalo ku..y, dnes jsou to VIP a celebrity Tady snad ani tak nejde o to, jaká prsa která z těchto žen, které se rády svlékají, má. Spíš stojí za zamyšlení, jaké mají myšlení, morálku a úroveň. Ať si každý dělá co chce, já jen myslím, že by neškodilo dbát víc nas jiný druh "kultury".... A prsa Hanychové ??? Nic moc

amici
17. 12. 2011 16:45

Mám po třech dětech a po čtyřicítce a troufám si tvrdit, že mám hezčí prsa...ovšem nevystavovala bych je celému národu. A ten Dopita je teda chlap (ještě řekne, že je to umělecké dílo :-O).

tomik007
16. 12. 2011 11:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
15. 12. 2011 19:57

kdo je Jan Saudek? Musí to být superdebil.

fenice
15. 12. 2011 19:16

JEŠTĚ VÍCE NEŽ SVÉ TĚLO,DEMONSTRUJE SVOJI INTELIGENCI A CHARAKTER. tEDˇBY MĚLA BÝT NAPROGRAMOVANÁ JINAK, NERŽ JE PŘEDVÁDĚNÍ NAHOTY. sNAD CHTĚLA UKÁZAT,ŽE JE STÁLŮE ÚPOHLEDNÁ, ALE TO PŘECI NENÍ PRO KAŽDÉHO NA PRVNÍM MSÍTĚ A TAK JSOU TAKÉ ¨ZENY, KTERÉ YB TO NEUDĚLALY, NECHODÍ NA PLASTICKÉ OPERACE A MAJÍ JINÉ PRIORITY. mATAK B YJÍ MĚLA VYSVĚTLIT, CO JSOU TO ŽIVOTNÍ HODNOTY, POKUD TO JIŽ SAMA VÍ.

bohatypodnikatel
15. 12. 2011 22:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

damiana
15. 12. 2011 17:38

Dehonestace matek je zrození Novotného a plivání těmto do tváře je jeho rozmnožování.

fizi
15. 12. 2011 19:59

Hihi­hihi­hihi,­perfek­tní!!!­!!!

unno1
15. 12. 2011 14:13

No, tak od toho, to teda sedí! Stačilo vidět ten jeho erotický kalendář, kde nám naservíroval to své tučné tělo , no a pokud fotky Agáty někoho pobuřují, není nic jedno­dušší­ho,ne­koukat se na ně a u televize stačí přepnout na jiný program.Sice nejsem zapálený zastánce Agátiných výstřelků, ale lidi, na stáncích se dneska už běžně vystavují časáky s nahýma holkama a co s tím naděláte?Pořád lepší dívat se na pěkné tělo, než naopak hodnotit např.Ivanu Trumpovou

marais
15. 12. 2011 11:08

Novotný má pravdu, Agátě není nic svaté.

illis
15. 12. 2011 20:42

Souhlasím

marais
15. 12. 2011 11:07

NEJHORŠÍ SNAD JE, jak jí pochválil její partner Dopita za ty fotky. SMUTNÉ,když ho musí Agáta živit vlastním tělem.

pelagie
15. 12. 2011 08:55

od takového debila to tedy sedí , on už zapoměl co kdy říkal a jak se vůbec předváděl ??? od doby co mu ta jeho povila potomka se hodil do nějaké druhé role odpovědného otce , ať jde někam prase obtloustlé ......

bobina
15. 12. 2011 06:43

v tom smyslu,že se svlékla. Potřebuje prachy holka a tak u ní jejjedinná cesta jak je vydělat a to je tato. V době,kdy je problém v trafice vybrat noviny bez nahýcg ženských mě to žíly netrhá. Ona s nahotou problém nemá a tak není co řešit. Až vyroste Kryšpín,bůh ví co bude a tak jí věřím,že si starosti nedělá. A ty slepice co jí kritizují ať si zametou před vlastním prahem,jsou daleko horší, obzvláště Krainová. Té ujíždí vlak,zájem klesá a na krku má zadluženého přítele,takže nervíky pracují..Spratek Novotný je postava přihlouplého individua,který začal moralizovat poté,když mu jeho partnerka porodila dítě,asi nemá figuru jako Agáta. Proto nechápu o jakém plivnutí do tváře ten magor mluví.To,že to Agátu stálo dost sebezapření aby vypadala po porodu štíhlá já spíš ocením,protože to je holka která ví co chce a jde si tvrdě za tím! Spratek je jen tučná nafouklé prázdné jelito,které doposud nic nedokázalo a nebýt táty a jeho jména,doposud by ho asi živil.

mnpv
15. 12. 2011 09:09

illis
15. 12. 2011 15:11

ovšem nebýt jména Veroniky Žilkové, tak jsme dnes možná ani žádnou Agátu neznali. Vynášíte soudy Bobino, plivete na Simonu Krainovou a vy jste kdo? Také nejsem přívrženec takových fotek a že se Agáta snažila, aby měla takovou postavu. To ano, ona se skutečně snažila, přestala kvůli snažení i kojit svého syna a nyní za přispění hlídacího týmu může fotit i takové fotky v mrazu. Chování každého jedince je odrazem výše jeho inteligence. Nic víc, nic míň.

bohatypodnikatel
15. 12. 2011 22:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

daiena
15. 12. 2011 03:01

to je najednou od šoumenů/nek kritiků jak much, sami nadělali plno kopanců. Nevidím v nafocení nic divného, ta hlavní fotka se mi s pozadím tater líbí.

oltec
14. 12. 2011 22:30

To je opravdu ten pravy co kritizuje já si myslím že by měl navštívit logopeda aby mu bylo rozumět když mluví a nebo by televize když s ním dělá rozhovor dávat psané titulky to je horší než fotky Agáty

kramora
14. 12. 2011 21:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.