Agáta Hanychová se svlékne pro Playboy: Bude nahá na snowboardu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Agáta Hanychová se svlékne pro Playboy: Bude nahá na snowboardu!

Modelka a novopečená máma Agáta Hanychová (26) už vymyslela, čím krátce po porodu syna Kryšpína (4 měsíce) šokovat! Svlékne se, a ne jen před svým partnerem Miroslavem Dopitou (28), ale rovnou před celým světem! Kývla totiž na focení pro Playboy!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

j-a-n-a
30. 11. 2011 19:46

Pokud se nemýlím,je tohle diskuse a každý má právo napsat co si myslí .Podle čehopak usuzuješ,že jsem užvaněná??? Nebooooj oni ti zase nějakou fotečku Agátky otisknou,tak se budeš moci pokochat a Playboy určitě brzy bude k dostání ,a máš pravdu v tom,že mě viděl opravdu celou jen můj manžel, nejsem totiž nějaká běhna,co se všude a za jakýchkoli okolností vystavuje, nemám to za potřebí .Tak se hoď do klídku a čekej hezky v klidu na Playboy s Agátkou .Krásný večer...

aznom
30. 11. 2011 21:07

Ty nediskutuješ.Ty tady zvracíš svoje nenávistný bláboly.
Tebe vidět "celou",no potěš Bůh.Nejspíš proto,je tvůj starej pořád nalitej.To musí být hrozný záži­tek.Ob­starož­ní,nev­zhled­ná,ves­nická rajda,co kritizuje jiné.
Mazej ke sporáku a drž kušnu příšero!

j-a-n-a
30. 11. 2011 22:04

To je jediné na co se vzmůžeš?? Urážet někoho??Že nejsi u sporáku sám ty "diskutére" a nepomáháš svojí manželce . Jenže ty určitě žádnou nemáš,ty máš tak na nejvíš někde pod polštářem nebo na zdi fotky Agáty a to ti stačí.No si teď ještě zajisti dovolenou a hurá za ní do Tater,třeba o tebe někde očkem zavadí .No a teď hurá do postele a hlaď polštář nebo nějakou fotku nebo budeš hladit něco jiného???

hillarka
01. 12. 2011 11:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

j-a-n-a
30. 11. 2011 16:09

To je teda směšný!!! Prý aby něco dokázala po porodu!! To se to bude dokazovat se skvělýma retušema Agáto,že??? Už opravdu neví jak by se zviditelnila,tak to chce takhle!! Zajímalo by mě koho tím tak "okouzlí", když už z ní všichni viděli co šlo!!

aznom
30. 11. 2011 17:28

No,je naprosto jasné,že ty by jsi neokouzlila ani obecního kozla,ty užvaněná slepice.Počítám ,že z tebe už viděl všechno tvůj soustavně ožralej starej a proto neustále zvrací.Takže starej se o svoje problémy,držko,a nekritizuj druhé!

winterfreshka
30. 11. 2011 16:03

Bobra

leninos
30. 11. 2011 13:22

Na knížku jí lidi kálej tam se připomene takhle... Aby neskončila jako I-Blbka a nezačala psát deníček

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.