VIDEO Iveta Bartošová: Potupa za 850 tisíc korun! To byl kšeft! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

VIDEO Iveta Bartošová: Potupa za 850 tisíc korun! To byl kšeft!

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) se dostala do pěkné bryndy! Její bývalý manažer Pavel Pásek (43) vytáhl směnku na děsivou sumu 850 tisíc korun. Ty labilní zpěvačce půjčil v době, kdy ještě žila s Jiřím Pomejem (46). Pásek si ale našel cestu, jak si sumu vybrat hned i s úroky...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

leguana
26. 11. 2011 11:17

se už nikdy nedostane do formy, natož na špičku. Je taková a bud čím dál tím horší. A Rychtářovi začne časem taky hrabat, protože starat se o takového člověka je náročné na psychiku.

gabi50
26. 11. 2011 11:16

Iveta je sice kr.áva,ale podle videa je to zřejmě fakt dost nemocná ženská (chlast,prášky a kdo ví,co ještě),měla by být sama natolik soudná a jít se léčit,nebo opravdu dopadne tak,že si to jednou hodí...Na tom videu je jasný,že je sjetá jak zákon káže a divím se,že když je Rychtář takový její ochránce,jak se sám pasoval do té role,tak by jí měl chránit a ne jí nechat krákorat někde pro pobavení ostatních.Je to hnus.A gauner Pásek ať se mstí Pomejemu a ne tý ubožačce,která už patrně ani neví,která bije.Nejdřív jsem jí odsuzovala,ale nakonec je mi jí líto,protože ta už je opravdu mimo realitu a potřebovala by se léčit jako sůl,nebo to s ní opravdu nedopadne dobře

hustik
26. 11. 2011 10:34

jsou prostě lidi, kteří si myslí, že když si půjčí peníze, tak nemusejí vracet. Můj švagr mi řekl, že na tom nejsme tak špatně, aby nám musel vracet 110 000,. které si půjčil před pěti lety. Proboha, tahle osoba, která údajně nemá na polévku žije v domě na hypotéku, kterou nepla­tí..­....­....­....­....­.Kdy­by to byl kdokov z nás a ne "skandalistka" a travička Barotošová, tak jsme pod mostem.

montevideo
26. 11. 2011 09:51

Jediní, kdo ji zneužívají, jsou Rychtář s Kubíkem. Vodí ji po akcích jako cvičeného medvěda a namlouvají jí, že je mladá, krásná a žádoucí zpěvačka, místo aby ji odvezli do blázince mezi ostatní Napoleony.

annahradecek
26. 11. 2011 08:52

Iveta má možná nějaké problémy, ale ti kolem včera v Kasinu, je mají větší. Morální problém sami se sebou. Já taky řeším situace,které mně připravují lidi podobného ražení a není to snadné. Není snadné dostat se do rukou lidem, kteří mají peníze a moc...... Ivetě držím ve všem palce a asi by měla udělat asi tak roční pouza měkde v zahraničí.Opravu si odpočinout a nedělat si starosti o Artura. On by taky byl rád, že maminka někde odpočívá a vrátí se úplně v pohodě.

sport17
26. 11. 2011 09:18

Iveta by si měla někde udělat roční pauzu s kýblem a koštětem,aby poznala,jak se vydělávají peníze a aby poznala jejich hodnotu.To co Pásek udělal sice nebylo moc košer,ale IB to patřilo.Už roky žije na dluh a vracet se jí nechce.Tak si ty prachy vybral tímhle způsobem a IB může být sakra ráda,že ji to vyšlo tak lacino.Pověst má pošramocenou už dávno,že jí to nezpívá víme taky všichni a tu ostudu si zaslou­žila­.Nep­ředve­dla nic nového,to motání a kuňkání už předvedla nškolikrát.Nemá lézt na podium,když na to nemá a když je zfetovaná práškama na bolesti,které už dávno na bolesti nepotřebuje.A jen tak mimochodem,kdo by asi platil tu odpočinkovou dovču v zahraničí?Vy? Nebo ten její šoustalík?'Ze by si zase někde půjčila pár set tisíc a pak se divila,že je někdo chce vrátit!!!

ivuska1
26. 11. 2011 20:50

Presne tak to je ,jak jsi to popsal/a. Plny souhlas.

leguana
26. 11. 2011 11:13

Bóóžíčku, co to zase melete? Nic jinýho nedělá, než odpočívá!!! A kdo by jí to zaplatil? Naopak, měla by něco dělat, cokoliv, v blázinci taky léčí prací.

hustik
26. 11. 2011 08:19

Proč ji všichni omlouváte, zase se chovala jako nesvědomitá K...., Pásek, když věděl, že prachy nedostane, tak to udělal morálně. Já mám taky dlužníky a moc rád bych přišel na nápad, jak si je vychutnat. A to tam mám i bývalého fotbalového reprezentanta, co údajně bydlí v Jablonci nad Nisou na radnici.

daiena
26. 11. 2011 03:05

Byl to podraz, to video a chování Páska je fakt humus a jen to ta ukázka z akce potrzuje, čuně. Ostatní neřeším, to vyplývá z akce samo. Ani ho nikdo neusměrnil, no byl zlitej, asi by si nikdo netroufl a tak si nechali kálet na hlavy, nejen Iveta­....­....­....­... dědek by vygradoval i do rvaček, humus povaha, pryč.............od něj

sport17
26. 11. 2011 09:19

Skoda,že ty prachy nedluží tobě,to bys jinak mluvil.

ivuska1
26. 11. 2011 20:54

rasputinuvpenis30
26. 11. 2011 02:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vezuel
26. 11. 2011 01:50

Ak by si ju vsetci jej veritelia zazmluvnili odpustenim vsetkych dlhov formou akou to urobil Pasek, mohla by moderovat cely Silvester na Prime alebo Nove... televizie by trhli sledovanost a aj divak by sa zabaval od zaciatku az do konca to mi ver

vezuel
26. 11. 2011 01:46

by sa mali premenovat na tro vodky pre Bartosovu

skp705
26. 11. 2011 00:15

ktere z tech co picha byste oznacil jako prvni ligu???

daiena
26. 11. 2011 03:05

no a tys to nepochopil vůbec.

qwertina
25. 11. 2011 21:03

musi byt mentalne retardovany , kdyz s Ivetou a tatou je vsude jak ocas. Kdyby mel city a mel mamu rad, urcite zustane doma a bude s ni pri tak tezke situaci, kdyz prisla o psa i o manzela. Ale on je asi chudak a nemuze za to.
Panu Rychtarovi se divim, ze Ivetu vyvedl do spolecnosti v takovem stavu. Byla opet nadopovana praskama a opet si udelala ostudu pred celym narodem
Jeste, ze Artik je u taty a je toho vseho usetren

daiena
26. 11. 2011 03:07

Tady ostudu její nevidím, to bylo trapně prvoplánové.

sport17
26. 11. 2011 09:55

Chová se jako kur.. a byla by ráda,aby se k ní chovali jako k dámě a to fakt nejde.Naplánované to bylo,protože přesně odhadli,v jakém stavu tam dorazí.Mohla dřepět a chlastat doma,to by jí ale nesmázli ten dluh.Dost se jí to vyplatilo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.