Tyranka mučila smečku buldočků: Měli svrab a průjem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Tyranka mučila smečku buldočků: Měli svrab a průjem!

Svrab, podvýživa, průjem mučily francouzské buldočky, které odebrali veterináři chovatelce z Paskova na Frýdecko-Místecku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rebelado
22. 11. 2011 17:46

já bych tu majitelku utýral hlady k smrti!!!bobánci malý je mi jich líto. ale tý lůzy sprostý nikdy nikdo litovat nebude, každému podle toho, co si zaslouží!!

agatateta
21. 11. 2011 12:09

Paní"chovatelka" Paňáková z Paskova má venku ve špíně v zimě a v kotcích, ještě další buldočky, i nějaká štěňátka. KVS pro Moravskoslezský kraj neshledala, že by bylo něco v nepořádku a zbývající pejsci zůstávají v její"péči". Jak to dopadne je vidět z toho, že ze 7mi odebraných psů už 3 nežijí. Bojujeme za odebrání i těch zbývajících a za to, aby nemohla mít už žádná zvířata. Přidejte se k nám, pište na Veterinární správu a i na Policii, že je to týrání a že to tak nenecháme. http­s://ww­w.fa­cebo­ok.co­m/grou­ps/483­703638­58/101­503861­463388­59/ a nebo stránky FRBUL http­://www­.fran­couzsky-buldo­cek.cz­/view­topic­.php?f­=3&t=1­941

jiriforman
22. 11. 2011 15:55

To ti blbci veterináři a policajti snad sami musí vidět, že je to týrání. Kdyby to bylo děcko, tak už dávno je z toho humbuk a bude odebrané rodičům. Možná by nejvíc pomohlo majitelku těch buldočků chytit pod krk a seřezat. A samozřejmě buldočky odebrat.

krmes
21. 11. 2011 11:06

Bohužel, minulý týden musel být uspán 11.mesíční Igor, který odjel do Německa k nové rodině. Měl totálně odepsané játra, ledviny a zkolaboval. Ať mi ještě někdo někdy říká, že nemáme být lhostejní k tomu, co se děje kolem nás. Kolem tohoto případu se točí mraky dobrovolníků, stálo nás to nemálo pěněz za transport do Německa, za léčbu psů kteří odešli do adopce platí noví páníčci za paní Paňákovou nemalé částky a výsledek?
Paní vesele množí, finančáku to nevadí, poplatky ze psů asi neví že existují. Naše orgány spoléhají na kouzelné slovíčko: MŮŽE, které v našem zákoně znamená NEMUSÍ. A proč by museli? Vždyť je z práce v státní správě nikdo nevyhodí proto, aby si vzal někoho lepšího? Tak si sedí na zadku a pečlivě hlídají to, aby MUSELI co nejméně. To že psy tam chcípají v nemocích, zimě a podvýživě, bez povinného očkování jim je naprosto jedno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.