Tereza Brodská: Tatínka jsem vůbec neznala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Tereza Brodská: Tatínka jsem vůbec neznala!

Herečka Tereza Brodská (43) po smrti svého tatínka propadla panice. Měla pocit, že Vlastimila Brodského vlastně vůbec neznala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mandat
26. 07. 2014 17:19

Kdyz bydlela Tereza na Modranech, tak tam tatinek za ni casto chodil. Jednou pred Silvestrem i na Silvestra nebyla doma a on tam byl i 4 x za den i s darkama a pak zase odchazel. Ona se moc nemela k tomu,aby s nim mela dobry kontakt.

daiena
09. 11. 2011 03:38

Na Slunečné se ví, jak jste se k tatínkovi "měla", bohužel............ dobu ho poznat jste si proflákla sama dost, už i dospělá, njn.........

defakto
08. 11. 2011 17:23

tak spomíná na svého otce , nebo na své "těžké" dětství !Hlavně že se připomene !

pavucinka
08. 11. 2011 16:38

Já bych nikdy neřekla,že někoho znám a možná ani sama sebe ne. Člověk se mění s věkem. Říkali,že ona chodíval v černém obleku, aby s ním nebylo "potom" moc práce. Takové morbidnosti napovídaly,že vše v pořádku není. Mám otce,který taky přišel v nedli k obědu v černém a oznámil, že dal předělat rodinný hrob, že tam už stejně nic po letech není. Věděl, že maminka ho tam nechtěla a tak co si myslet. Ten drahý kámen tam být nemusel, pro mě je to zničené. A práva k hrobu nemám,majitel je otec, takže tam nemohu ani nic dělat. Napříkald můj otec by se nikdy nezabil, ale duševní poruchy jsou různé.

silvervoice
08. 11. 2011 13:55

No, myšlení sebevraha nemá cenu se vciťovat, protože - za určitých okolností - se psycgika před smrtí může patologicky změnit - takže to už nejspíš nebyl on. Anebo prostě neměl jinou šanci - buď ze zdravotních důvodů nebo chtěl blízké ušetřit věcí posledních, které, věřte, jsou někdy i pro okolí mnohem horší než sebevražda. A tak silné zanedbávání výchovy dítěte, to rozhodně nelze Janě Brejchové odpustit, žena musí vědět, co je vždy na prvním místě a co až na druhém - takže výsledný účet jejího "osobnostního" působení na tomto světě je, že je to obyčejná husa. A husa je i proto, že se s Formanem rozešla po jediné jeho nevěře. Je to hrdost hraničící s hloupostí.

ko.ko.tek
08. 11. 2011 12:46

a koho to zajímá, že neznala fotra

herpes
08. 11. 2011 12:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukreciaborgia
08. 11. 2011 08:45

Tereza Brodská musela se synem zůstat doma,protože ji nikdo nic nenabízel.není totiž herečka.Není nic.Když slyším její hlas,tak přepínám na jiný kanál.Neumí nic.Brejchová byla aspoň neuvěřitelně fotogenická a navíc krásná.Takže přestože taky není herečka a taky má nemožný hlas,byla obsazována.Tereza má kobylí ksicht a uječený hlas.Takže ať raději pomáhá svému muži v práci.

bobina
08. 11. 2011 06:15

Kdyby si na tátu udělala víc času,třeba by se necítil tak sám a na dně! Plkat do novin takové kydy mu je pr.d platné!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.