Velký třesk v »Talentu«: Dál jdou Dianka i Adélka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Velký třesk v »Talentu«: Dál jdou Dianka i Adélka!

Soutěž Česko Slovensko má talent má za sebou další, velmi důležitou fázi. Po divadelních kolech, ze kterých porota poslala dál desítky zájemců o slávu a 2,5 milionu korun, odvysílaly včera televize Prima a Joj díl nazvaný Velký třesk.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

spajka
07. 11. 2011 05:04

Adélka-asi metráková )) z Karviné...

kika21
31. 10. 2011 21:35

Veľmi ma mrzí, že nepostúpil človek s naozajstným talentom, nevidiaci spevák Marián Bango. Napriek svojmu handicapu a napriek tomu, že nikdy neštudoval hudbu, hrá plynule na niekoľkých hudobných nástrojoch. Bola som svedkom toho, ako po prvom počutí zahral na klavíri piesne, ktoré predtým nepoznal a zahral ich bravúrne! Toto sa nedá naučiť, TOTO je naozaj TALENT!!!

decathlon
31. 10. 2011 21:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

decathlon
31. 10. 2011 18:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

b.r.s.a
31. 10. 2011 18:37

že do tohoto pořadu děti vůbec nepatří.Stejně nevyhrajou a jsou zbytečně zklamané.
Navíc té tlusté holčičce neskutečně ubližuje její vlastní matka.Děti se jí smějou a řekla bych,že i některý dospělák k tomu nemá daleko.A ani se nedivím.

jity
31. 10. 2011 16:26

To ta nadváha lékařům nevadí? Když už to nedochází mámě, tak by měl někdo z rodiny zasáhnout. Když moje děti chodily na preventivní prohlídky, tak lékaři se zajímali a případně poslali ty děti, které byly obézní na odtučňovací tábor, nebo do lázní. Co vím tak ty lázně jednomu chlapci pomohly a je jako proutek a to už má dvě děti, takže není dávno dítě.

Uživatel_100057
31. 10. 2011 14:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobina
31. 10. 2011 14:37

Pravda,té malé kulaté holčičky je mi líto,máma je na ní pyšná,roní slzy štěstí,ale holku by měla odstavit od přemíry jídla. Nebo že by fungovala jako pejsek a učila se jen za pamlsek???

pea.p
31. 10. 2011 13:29

by mě zajímalo jestli tyto "talentové" soutěže ještě někdo sleduje. Čeho je moc , toho je příliš.

bobina
31. 10. 2011 14:34

já se na to dívám docela ráda,protože se člověk pobaví víc,nežli při ostatních šílenostech,které nám servírují. Krom přírody a cestování se na většinu předkládaných filmů nedá dívat. Je to jen samé drama,mord a krev se střílením. Fantasy je pro děti,i když někdy se ráda podívám i na pohádku. Soutěže všeho druhu sleduji s chutí,neb při nich člověk objeví mnoho podnětného a zajímavěho. Tady třeba vidím paletu odvážných,nebo namachrovaných ,sebejistých,někdy i prostých a ne moc gramotných lidí. Porota je jen porota,jejich rozhodování je čistě osobní záležitostí,takže o vybírání talentů nemůže být řeč ani omylem. Ostatně každý z nich má jiný vkus a je to tedy v podstatě šaškárna. Ale já se u ní skvěle pobavím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.