Česko Slovensko má talent - Porotci jásají: Máme novou Susan Boyle! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Česko Slovensko má talent - Porotci jásají: Máme novou Susan Boyle!

Pamatujete na zanedbanou skotskou kostelnici Susan Boyle (50), která před dvěma roky sklidila celosvětový aplaus za své pěvecké vystoupení v britské talentové soutěži?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kuncj
04. 10. 2011 09:12

... tak Susan Boyle alespoň umí zpívat... to, co předvedla tato soutěžící, to bylo strašné... poslouchat se to nedalo a bylo to prostě vskutku nepříjemné... nebrat...

marmat
13. 09. 2011 18:12

Naše zpívající "ŤUNŤA" alias NAŠE SUSAN je fakt dobrá herečka! Lhala suveréně, jakoby měla těžkou schýzu!!! Zapřela i 3 svoje vydaná CD MYSLELA, ŽE TO PROJDE???Udělala v prvním kole ze všech voly a jak prakticky prohlásila zpívala si dosud takříkajíc v KOUPELNĚ !!! Tak snad se v tom dál vykoupe

lukreciaborgia
13. 09. 2011 12:13

To je přehlídka mistrů světa,neúspěšných zpěváků,rádoby artistů,kteří nemohou uspět,protože jsou na okresní úrovni anebo reklamních agentur,kteří se tím živí.Mrkněte na www,albertik.cz Tato agentura Jakuba Třasáka už léta baví děti.Ale největší trapas jsou asi porotci.Dejdar bere každý štěk a udělal by za prachy všechno,totéž ječící Bílá,která zpívá krásně,ale hudbě nerozumí i když se to zdá nemožné.Písničky ji musí někdo napsat,složit hudbu,text,ona neumí ani noty a fakt hudbě nerozumí.No a Slavík,rádoby Slovakboy,který by všechny poslal do -Vegas.Je to trapný pořad,který se vysílá,aby se zabil čas.Je hrozné,jaké paka z nás dělají.

bohatypodnikatel
13. 09. 2011 14:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
13. 09. 2011 11:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
13. 09. 2011 14:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lipno
13. 09. 2011 10:29

http­://ro­pien­ka1.sw­eb.cz­/bonu­sy/157­70-video.wmv

lukreciab
13. 09. 2011 10:17

http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=W_SS­0nNjnJg
http­://www­.you­tube­.com/r­esul­ts?se­arch_­query=­Moni­ka+Sta­nisla­vov%C3­%A1&aq­=f
Jak velké blbce je schopná ta bedna z lidí ještě dělat, hm?

bobina
13. 09. 2011 07:44

No to snad ne, tato paní má sice silný hlas,ale to je asi tak všechno. Na mně její hlas působí hospodsky a vyžile! A srovnávat jí s Boyle mně přijde jako urážka opravdového zpěvu. Navíc jak se může vydávat za talent od plotny,když zpívá profesionálně??? Co to je za pokřivená pravidla soutěže?

lukreciaborgia
12. 09. 2011 21:41

od kdy je slovo *** sprosté???

lukreciaborgia
12. 09. 2011 21:39

Projela celou Evropu se zpěvem,vydala CD.Je to obyčejná podvodnice a Slavík je ***,jakému není rovno.Že se Dejdar tak shodil do té soutěže,no budiš,ale že zahrál takový tyátr a hodil si popel na hlavu,že ji považoval jako od plotny,je trapné.Už u mně klesl jako Kraus,který minulý rok taktéž tokal jak krásně zpívá Hašková,přičemž celý národ slyšel jak falešně vyje.Oni si ty soutěžící aspoň trochu neoťukají?Museli by zjistit,že paní zpívá už 31 let!!!!

lipno
13. 09. 2011 10:34

Dejdar bere často i podobné blbosti, viz Comeback

gordon
12. 09. 2011 20:50

tato paní má charisma. Ale jinak je dle mne účelová podvodnice. A zabírá místo stejně dobrým,ale neznámým. Měla by být ze soutěže vyloučena. Už se zviditelnila dost.

aznom
12. 09. 2011 14:36

Pro "sisidip"
tak moment lidičky,já vůbec nevím,která bije,nevím co ta paní provedla tak zlého,nesleduji tyto "pořady",jen jsem komentoval její zpěv nic bližšího nevím.Jedeme dál miláčkové!

sisidip
12. 09. 2011 14:26

Tak to je fakt nářez…Dělat ze sebe pipinku po vzoru Susan Boyle, to je ubohý…Tak myslím ýe má po chlebíčku, kdo by stál o tak falešného člověka? Do očí jim lže, že zpívá jen kamarádkám, jde tam nenalíčená a stojí jak zařezaná a na youtube zpívá vymalovaná, se sborem a tančí u toho…Fakt hnus, tahle přetvářka. http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=uA­bOk7ku­plA&fe­ature=­rela­ted

A jak se k tomu postaví porota???

aznom
12. 09. 2011 12:31

Zrod 57 leté hvězdy?To není "hvězda",ale "černá díra"!!

aznom
12. 09. 2011 12:52

Beru zpět tu mojí debilní poznámku o "černé díře",podíval jsem se na video a musím říci,že ta paní zpívá moc hezky a počítám,že se dostane v soutěži hodně daleko.Omlouvám se paní.

sisidip
12. 09. 2011 14:27

Zpívat umí, ale nemyslíte, že dobrá zpěvačka by mohla mít kromě dobrých hlasivek taky trochu obyčejné lidské slušnosti aby z národu nedělala trotly?

lipno
13. 09. 2011 10:32

Mně se její zpěv nelíbil kvůli profesionálním manýrům

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.