Domenico Martucci: Iveta nenávidí samu sebe! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Domenico Martucci: Iveta nenávidí samu sebe!

Neopomene zdůraznit, že se cítí »hodně, ale hodně unaveně«. Prý zhubl šest kilo a kvůli obrovskému tlaku má problémy s levým okem, na které už skoro nevidí. Kvůli stresu mu v něm totiž praskl nerv.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
24. 09. 2011 16:55

je ten Domenico Martucci. A ten "nový objev" je tak zmalovaný a zřejmě vypodložený, že na údajných osmnáct vskutku nevypadá. Tohle není skutečná krása, ale její atrapa / růže ze střelnice/

blackpepper
30. 08. 2011 07:45

Pěkně jsem se zasmála!!!

annahradecek
28. 08. 2011 23:10

Iveta se měla v zámku od začátku chovat jako princezna, ale ona měla problém chovat se nadřazeně k personálu a ke služebné se chcoala jako ke kamarádce. Hraběnka se zprvu snažila apřijala Ivetu jako hosta dobře. Snad ji i zkoušela nějaké své šaty/při první návštěvě. Testovala všechno a zkoušení šatů byla příležitost poznávat. Iveta svým neskrývaným nadšením z "nové rodiny" vzbudila "podezření". Kdyby nebyla tak vdavkuchtivá /jistě ne první/, zachovala si tady svoji profesi zpěvačky, tak věřím, že mohla koncertovat i v Itálii, možná společně s Martuccim. Mohal být jeho celoživotní přítelkyní, když ne manželkou, takže škoda. Přespříliš emocí škodí lásce.

annahradecek
28. 08. 2011 22:39

a stačilo tak"málo" Jen trochu více lásky. A nebyl ani tik v oku ani Ivetin kolaps. A co duety?

hillarka
28. 08. 2011 20:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

caligula
28. 08. 2011 19:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1ivnz
28. 08. 2011 17:12

Mě šíleně vytáčí,když chlap začne slovy jsem hrabě, šlechtic,mám tohle tamto,všechno je moje,porád u mě skončil,Si myslí,že se tady z toho holky poserou,né že je šlechtic,je s tím trapný,víc by se chytal, kdyby držel hubu a nechvástal se,Ten kdo něco má,tak mlčí, a ten kdo má houbeles, se pořád vytahuje, což činí slavný pan Hrábě, akorát se pěkně ztrapnil a tady se v ČR nechytne, i kdyby se každý den v tom olivovým oleji koupal, vylízanec jeden, já hodně poznám co jsou lidi zač z očí, oči řeknou všechno a ty HRáběho to je jedná velká křivárna

chlebasmaslem
28. 08. 2011 16:14

a ten, kdo je bohatý

je maminka Martucciho, proto on má ta nervy


HOWG !

sojkam
28. 08. 2011 09:02

koukám, že si tu honíš svého *** a stále

montevideo
28. 08. 2011 10:01

Myslela jsem, že jedno prase stačí. Ale přšlo druhé.

sport17
28. 08. 2011 10:05

Jsou jako hrábě,plný gatě,ale zezadu.

montevideo
28. 08. 2011 10:11

Přesně tak. Ubožáci zamindákovaní, oba dva. Nemají na to, tak o tom aspoň píšou!

sojkam
28. 08. 2011 11:35

tak, tak, na hrubý pytel, hrubá záplata, bohatýp. si nic jinýho nezaslouží

montevideo
28. 08. 2011 12:57

Jde spíš o to, kdo je ochoten klesnout na tuto úroveň. Ten pak není o nic lepší.

sojkam
28. 08. 2011 19:47

tak to je mi líto, jestli jsem ranila tvůj estetickej jemnocit a brzy se z toho šoku oklepeš, slušnejm lidem bych nerada ublížila

bohatypodnikatel
28. 08. 2011 20:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vl..
28. 08. 2011 07:49

SLUŽEBNÁ SPÍŠ ZJISTILA,ŽE IVETA CHLASTÁ,KDYÝ VYNÁŠELA KOŠ S PRÁZDNÝMI FLAŠKAMI.Pokud Ivet nevoadilo,že ji nosí kondomy na mrdač-ku do pelechu, tak jí nemohlo ani vadit, že je s košem vynáší. S největší pravděpodobností se přišlo na to, že je Ivet "CHLASTOMETR" a to bohužel matinka neměla vědět. makaron si sám protiřečí -nejdříve řekne, že Ivet celé tři týdna neměla ani kapku alkoholu - ale u něj na zámku byla celé 2.měsíce- červen, červenec-až zač.srpna se vracela a v jiném článku řekne, že byla už v Itálii byla namol opilá a že kdyby měl vykládat,jak se Ivet v Itálii chovala, že by ji tím úplně zničil-ale on že je gentleman s hraběcí krví,takže si vše nechá jen pro sebe !
Takže buď je Domča totální lhář, nebo matinka Martucci přišla na "Ivetiny slabosti" (sama zpívá-nestydím se za lidské slabosti-) a matinku de la Tre Martucci to zřejmě docela vytočilo a nasra-lo, když zjistila, co si její synáček z Česka vlastně dovez- lenošnou,prolhanou alkoholičku s děckem,a komediantku k tomu, která jediné co ovládá je mrd-at, chlastat, a lhát !

lidusa123
28. 08. 2011 05:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vl..
28. 08. 2011 07:52

Takže tenhle Ital zklamal Tebe,ale matinku de-la Tore Martucci zklamala tahle vypitá, vypatlaná lenošná blbka. A já se jí vůbec nedivím. Která matka třeba u nás v Česku by měla radost, kdyby ji 35.letý synáček dovedl domů Ivet Pomeje Bartucci Martucci co by nevěstu ?

bohatypodnikatel
28. 08. 2011 08:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.