Asistent Bartošové: Iveta bude zase zpívat a všem spadne brada! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Asistent Bartošové: Iveta bude zase zpívat a všem spadne brada!

Co Iveta Bartošová (45) naznačila, její osobní asistent Lukáš Rejmon (25) potvrdil: vztah s hrabětem Martuccim patří minulosti! Zpěvačka prý nyní řeší hlavně své dluhy...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lukim
25. 08. 2011 09:21

dáma už nikdy kvalitně zpívat nebude - mám odzpíváno a jen se divím, že ještě živí bulvár! Že by od něj (bulváru) brala dividendy, když o této ztracené existenci píší!

jajajajenomja
24. 08. 2011 23:22

nevrati do svycu kroutit zase ***kou? Tady uz si hraje na celebritu fakt kazda nula

ready1
24. 08. 2011 22:55

tak to je vazne spatne na tom

aaamanda
24. 08. 2011 21:53

teď jsem zhlédla to video... ten člověk je nyní Ivetiným asistentem? Tak to je konečná, copak ta Ivet docela ztratila soudnost, že se obklopuje takovýmito individui???

spajka
24. 08. 2011 21:02

když vidím mladého hejska,který jenom parazituje na druhých,prostě příživník.A jediné nač se zmohl je kouře­ní,ho­nění,­atd.­.....

marmat
24. 08. 2011 20:33

.....

marmat
24. 08. 2011 20:36

NEBOLI 100% NUDA:
v Brně, Praze, Ostravě, Kotěhůlkách....

hillarka
24. 08. 2011 15:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
24. 08. 2011 14:47

Další spolupracovníkIveta- blb na obzoru.Nic neumí,ale jen hloupě mluví,­Iveto,­obklo­puješ se čím dál hloupějšími lidmi.

vesnicankavemeste
24. 08. 2011 15:24

Iveta si Rejmona zaslouzi. A umi toho moc,napriklad jak kluk klukovi kvalitne "vyhoni pero ". A mnohe jine veci.

http­://www­.stre­am.cz­/user­vide­o/5732­41-ruzovoucka-loznicka

spajka
24. 08. 2011 21:00

Ten umí věcí........

vesnicankavemeste
24. 08. 2011 12:47

Tak tento ho-mouš,ktery jiste na publicitu sve vlastni osoby nema zajem,tak tento novy asistent ma udelat zazrak? zazraky se nedeji a tim spis u psychicky narusenych alko­holi­cek,so­beckyc­h,zhyc­kaych­...at­d. Takeho magora jeste ta penice nemela,to az pak skutecne vsichni padnou na zadek a pritom všem spadne brada. Je to k smichu. Na internetu si najdete imeno tohoto "asistenta" a pak at reknou obhajci teto chiudery jak muze pri nem dopadnout. Kuprikladu - penice podporila Gay sraz. pak ho nepod­pori­la..­....­.je to k smichu,ta psychopatka az ted se ma pri tom ho-mousovi na co tesit.
Von poslal vzkaz i panu Klausovi - tak si ho poslec­hnete,­obdi­vova­tele alkoholicky a NEmatky!

http­://www­.stre­am.cz­/pro­fil/lu­klife­.cz?vi­deo_i­d=6047­28

1ivnz
24. 08. 2011 12:32

Plácá,že ještě artuta neviděla,že má zkreslené informace a nemůže mu to chudinka vysvětlit, to nemá mobil debilka jedna,aby mu zavolala,se pořád na něco vymlouvá

marmat
24. 08. 2011 12:06

supec229
24. 08. 2011 13:32

No tak ne mě si taky každý omočil hubu protože se mi dcera narodila v roce kdy ještě nebylo až tak normální být svobodná matka.Tak to znám,ale není to omluva.Já nekritizuji ale stále tvrdím,že když nechce mediální tlak tak nechápu proč měla všude za sebou ty novináře?A že je tam zval ten její dnes už bývalý?Tak kde je nějaká hrdost?To si neumí říct ,že s tím nesouhlasí?Nebo ji rozkazují druzí?To jsou věci...A Lucie B. myslím makala.Jo člověk si nevybere,ale nic se nevyřeší neustálým brečením a svalování vin na druhé okolo.

hejhej
24. 08. 2011 18:11

marmat:Ale proč k tomu všemu došlo? Mizikál děti ráje byl "šitý"pro ni,ale na zkoušku přišla nepřipravená a opilá.Na některá nasmlouvaná vystoupení nepřišla vůbec,nebo opět opilá s výmluvami na únavu a vysoké podpadky.Takové nespolehlivé osobě se věřit nedá.Ona za zády nikdy nebude mít pořádného chlapa.Slyšel někdo od L.Bílé,že by veřejně pomlouvala otce svého syna?Bartošová není normální!!

supec229
24. 08. 2011 10:50

já jsem taky byla samoživitelka a musela jsem tvrdě makat a nikdy nikdy jsem se nemohla spolehnout na nikoho jiného než na sebe.Jestli Ivetě záleží na synovi a hlavně na sobě tak ať se vykašle na nějaké pofiderní návraty ke zpěvu a jde makat rukama,protože potom bude mít jiné myšlení.Je to dospělá ženská tak proč ji pořád někdo musí vodit za ruku?To si myslí,že je jediná na světě co má problémy?Ale musí se mít ráda a ne se pořád cpát někam na co už nemá.

montevideo
24. 08. 2011 10:54

Ona hlavně žádné problémy nemá a vůbec neví, co to skutečné problémy jsou. Že ji Domenico nedržel za ruku a nekrmil ji? To je fakt problém! Co mají říkat ženy nevyléčitelně nemocných dětí, ženy, které musí děti uživit z minimální mzdy, matky z oblastí postižených válkou či hladomorem! Styď se, rozmazlená, sebestředná, nenasytná Bartoško!

aaamanda
24. 08. 2011 11:51

Ona chtěla nakrmit??? Proboha, to zní již opravdu nesvéprávně a výsměšně nám ostatním pracujícím, které se večer doplazíme domů, nakrmíme rodinu, padneme a od rána další kolotoč. A žádná z nás nekolabuje, prostě musíme se uživit!!! Ksakru už

kudlankabezbozna
24. 08. 2011 13:04

co řešíš? Jak se s ní můžeš srovnávat? Ona je PRINCEZNA!!! Už ti to konečně došlo?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.