Domenico Martucci: Zbývá mi 15 let života! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Domenico Martucci: Zbývá mi 15 let života!

Italský milenec Ivety Bartošové prozradil detaily o své smrtelné nemoci. Martucci (35) si hraje na spasitele, protože je smířen s tím, že mu zbývá pouhých 15 let života.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

asha10
14. 08. 2014 09:49

Lže, kdyby ji mel tak nebude tak vyžranej s touo nemocí se človek rodi a dožívaji se nizkého věku..Lže lže.Někde zas mluví že mel rakovinu kuze ale na slunicku se opaluje a vystavuje. je to lhar.

hafyhaf
09. 08. 2011 23:39

budou určitě následovat fotečky jak mu Ivetka obětavě utírá z tváře jeho vyteklé oko a krmí ho kašičkou, protože ten nemocnej chudáček je tak zesláblej že se sám nenapapá. Samozřejmě tu kašičku nabírá stříbrnou lžičkou, Domenico je přeci pan hrábě takže ničím jiným jíst nemůže....

siemi
09. 08. 2011 22:36

Ať je Domča jaký chce, skutečnost je taková,že pro prolhanou Ivetu, která nikdy jiná nebude,dál bude pít, lhát, házet viny na všechny ostatní jen ne na sebe je ho dost škoda. Klučina je pohlednej,zřejmě i dobrosrdečnej,věřím i tomu,že ji chtěl pomoci.ale skutečnost je taková,že Bartšová pomoct od alkoholu ani nechce.Jí se líbi setrvávat v tom,v čem je.A když by měla na sobě trochu zapracovat,něco si odříct, snažit se dosáhnout nějakého cíle, tak se zase jen opije a obviní ty druhé.Byla zvaklá od života jen brát a z nesnází zaviněných svojí osobou se vylhávat.Ze začátku a hodně dlouho se všemu věřilo,ale donekonečna jí samozřejmě lži nevystačí. Odrovnala zatím každého ve své blízkosti a Martucci dopadne stejně a nebo udělá to nejrozumnější,co by mohl a vezme od ní "nohy na ramena".Jsem přesvědčena,že mu to nebude mít nikdo za zlé. V opačném případě bude buď za vo-la a nebo bude považován za stejnou verbež,jako je Bartošová-nezod­pověd­nou,nes­poleh­livou­, lenošnou, on tedy ku cti aspoň nechlastá,umí se uhlídat,ona ani to ne !

mafr
09. 08. 2011 17:49

že DM ví,kolik mu zbývá života.To já třeba nevím.Může mě zítra přejet auto,můžu onemocnět a do roka být pod kytičkama,ale on v tom má jasno.Tak to má být.

mirekk
09. 08. 2011 17:43

ale chápu ho, že si vymýšlí hovadiny a hledá zadní vrátka, kudy z toho ven... Ta nenormální nezralá paní alkoholem prosáklá je parazit, netahavá štěnice a osoba nesvéprávná, jen ať hrábě prchá, dokud má mozek celý...

hillarka
09. 08. 2011 16:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

annahradecek
09. 08. 2011 14:46

my k sobě, a on to také začíná chápat. NEVÍM,ZDA JE VĚŘÍCÍ, ale v Itálii je větší počet věřících a to je také dílem důvod,proč se tam lidi k sobě chovají lépe. Dost morálně spustlí národ a ta volbnost po sametové revoluci dokonala dílo zékázy. Občan dost zdivočel, ale jak dál? Kde končívá spustlá cesta?

loft
09. 08. 2011 12:20

Ivet je tu od toho, aby odrovnávala chrabré jinochy, muže v plné síle i starce na pochodu. Kdo to zavčas nepochopí, skončí u Chocholouška. Vždyť i udatný jezdec na bílém koni Jiří zůstal na dně, a to pouze ani ne po dvouleté známosti s Ivet.myslím, že i Štaidel,a to statný muž,má co dělat,aby z ní neskončil v blázinci.Natož jemný a citlivý rak Domenicco Martucci.( a Ivet je umíněný zkušenější beran). Ten ji zatím zjevně podléhá ( těch 10.roků je v tomto případě znát-Ivet má v manipulaci s ním více zkušeností- než on) a jedná zatím tak,jak chce ona.Chlapče,chlapče -nedopadneš ale dobře !Pomýšlej na záchranu,dokud je čas !

loft
09. 08. 2011 12:12

Marticci, jestli nevezmeš zavčas roha, tak to s Tebou škrábne ještě do konce prázdnin, natož až za 15.let!

sla3
09. 08. 2011 12:23

knkn
09. 08. 2011 12:01

Taqk nevím, co si o těch dvou myslet. Zřejmě se naučil Martucci velmi rychle od Ivety účelově lhát s tím,že vidí, že tyto připitomělé články vynáší víc,než jakákoli práce.V bulváru už není nikdo jiný,jen Bartoš­ka,A­gáta,­Bartoš­ka,A­gáta­..vý­jimeč­ně je te´d prostřídá Martucci,a to je všchno.Už mám fakt Bartošky a Agáty plné zuby, jako kdyby nikdo jiný neexistoval.Ať se jdou Ty dvě kurvis-ka vycpat a raději začnou makat,než o sobě podávat pořád kdejaký prd !

hejhej
09. 08. 2011 10:17

Nemá makaron náhodou mozkovou dystrofii,stejně asi jako Iveta ?

sla3
09. 08. 2011 12:23

Já jsem se domnívala, že ta "dáma" je bez mozku ?!

hillarka
09. 08. 2011 09:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

silvervoice
08. 08. 2011 23:15

Nejúčinnější léčba je po tři měsíce každý den namasírovat všechny svaly teplým třezalkovým olejem.(Nevhodné v den, kdy se chceme opalovat.) Jednou týdně můžeme k masáži použít ricinový olej s přídavkem borové esence a vietnamské masti (opičí, tygří apod.). Další tři měsíce používáme k masáži Indulonu, do které přidáváme vitamíny A, E a TTO (40 kapek TTO na 20 ml masti). Nezapomínáme nikdy ani na masáž svalů v oblasti plic (hrudního koše). Další tři měsíce svaly míčkujeme (masáž pěnovým míčkem). Poslední tři měsíce v roku střídáme uvedené terapie po měsíci. Z živin jsou nejdůležitější pro vnitřní užívání esenciální kyseliny (např. přípravky BCAA), hořčík a všechny vitamíny. Masáž lze doplnit (ne nahradit) vibračním křeslem. Po každé masáži si masér smyje negativní energii z celého předloktí vodou.

sla3
09. 08. 2011 12:22

A to jako bude provádět Ivet makaronovi ?

zikmund
08. 08. 2011 17:33

Hele, děvčata, jdeme na koncert. Tak tam koukejte dorazit.

girasole
08. 08. 2011 17:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

krdas
08. 08. 2011 17:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zikmund
08. 08. 2011 17:31

Taky pořád ve službě, co? To znám. Všichni mě doma jen zneužívaj a využívaj.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.