Zesnulá herečka Věra Galatíková: Poslala vzkaz ze záhrobí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zesnulá herečka Věra Galatíková: Poslala vzkaz ze záhrobí!

Herečka Věra Galatíková (†69) je sice už přes tři roky po smrti, nyní ale zásadně změnila život své dceři, herečce Kristýně Frejové (40). Ladislav Frej (69) prozradil, že dcera přestala kouřit. A důvod?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

cibiz111
29. 05. 2011 14:32

Mám 57 rokov a pred 3 rokmi zomrela aj mne maminka. Ťažko som sa s tým zmierovala. Bola som aj ja fajčiarka. Hanbila som sa za to, že fajčím, ale pevná vôľa ako by ani neexistovala. Často som nad cigaretou premýšľala, prečo to robím. a hanbila som sa sama pred sebou. Jedného dňa som sa tesne po vianociach prihovárala maminke. " Maminka moja, tak veľmi mám rada rituál fajčenia cigaretky, ale nechcem byť fajčiarka!! Urob niečo, aby to nebolelo, ale aby som prestala navždy fajčiť."
V piatok toho týždňa som dostala nad ránom mozgovú príhodu. Skončila som v nemocnici, samozrejme bez vonkajších následkov. Už chodím po roku do práce, život si užívam skoro plnohodnotne. A cigarety?
NEEXISTUJÚ pre mňa. Vypočula ma maminka tak isto, ako Vás pani Kristína Vaša mamka pani Galatíková. Som svojej maminke veľmi povďačná.
Až ma mrazilo, keď som čítala tento Váš článok, je identičný ako môj.
Prajem pani Kristíne krásny zdravý život a nezabúdajme, že naše maminky sú našími anjelíkmi strážnymi.
s pozdravom cibiz.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.