Zpověď Ivety Bartošové: Štaidl mě bil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Zpověď Ivety Bartošové: Štaidl mě bil!

Stalo se to třikrát a zcela bez důvodu...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pepicka71
28. 05. 2011 10:15

Bil jí málo,střevo,už dávno měla být v blázinci,chudák kluk,to by mě zajímalo,co z něj jednou bude.Ta se na něm teda podepsala,nádhera.

pantonik
27. 05. 2011 20:43

dannaa
27. 05. 2011 16:57

Už dost Bartošová !!!! Už toho nechej !!!! To se již nedá poslouchat !!! Dej se do pořádku a dej pokoj !!!!

fizi
27. 05. 2011 16:08

tak málo.Je to zlatokopka,blbá a naivní.Z každého jejího rozhovoru čiší její stupidita.Doufám,že s ní Ital zamete stejně,jako ona zametala s každým ze svých milenců.A to se divím,že se najde ještě někdo,kdo na tu tupou a neforemnou slepici ještě vleze.

miasek
27. 05. 2011 14:53

nedavno jsi dekovala staidlovi, ze ti pomohl zaplatit dluhy a ze te zivi!!!!! A ted zase na neho vyrukujes tak, ze vytahujes minulost, co je uz roky stara. Mozna mas jit dal a ne se porad otacet.

herpes
27. 05. 2011 14:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

logicky
27. 05. 2011 14:42

když si brala Pomejeho a myslela, že už je za vodou.
Historie se opakuje, myslí si, že s tím rádoby zpěvákem, neúspěšným v Itálii, už to má jistý do smrti a může zase blinkat na všechny, které zradila, kterým dluží peníze, které vykopla, či vyhodila nebo jinak s nimi zametla.
Je to vypočítavá mrcha, která ze sebe dělá neustále oběť vlastní hlouposti a ještě to rozmazává.

chlebasmaslem
27. 05. 2011 14:28

"Láďa dítě nechtěl, tak jsem ho oblafla"
Její vlastní slova, do diktafonu redaktorky Blesku.
Kdyby mě nějaká slepice takhle podvedla, vyhodil bych ji i s parchantem, hlavně potom, co jsem jí dal jasně najevo, že s ní dítě nechci a 2x už ji poslal na potrat.
Štaidl je světec, že ji nechal vůbec u sebe bydlet
za takovej podraz a neposlal ji zpátky do rodné vísky
Větší tupé střevo, které proflákne, že jde po penězích pro dědice není ani Vendula

hejhej
27. 05. 2011 17:36

Bartošová je debilní kráva-(krávo promiň).když se narvala do postele ženatému Štajdlovi,tak jí to nevadilo.Proč od něho neodešla.Jen s výpočitavostí.Těch facek mělo být více,ale je dost možná,že by se ji stejně v té tupé hlavince nerozbřesklo.Ta pitomá Iveta hlásá do světa stále stejně hloupé bláboly,jako je sama.

pavucinka
27. 05. 2011 14:06

Proč jí dávají takové otázky? Pokud vím, tak se její vztahy se Štaidlem upravily ,a to asi zřejmě někomu vadilo ? Iveta je naivka a vždy naletí. Měla by si dát za úkol už se s nikým nebavit. Leckoho manžel nebo přítel bil. je toho více, než se ví. A mluvit se o tom začaloí až dnes, dříve to bylo tabu.

hrneczuhrinevsi
27. 05. 2011 12:54

že dostala často přes hubu? já teda ne.

3dots
27. 05. 2011 14:10

Otázka je, jestli vůbec po té tlamě dostala...
Ačkoliv znám přímého svědka toho, kdy vytočila Štaidla do té míry, že jí v pasáži Lucerna facku lípnul (cca 1997).
Kdykoliv jí vidím v tv blábolit, vždycky mě začne svědit ruka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.