Jaromír Jágr: Myslel jsem, že na ně máme... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Jaromír Jágr: Myslel jsem, že na ně máme...

Smutek. Únava. A údiv. V Jaromíru Jágrovi (39) se toho včera večer mísilo hodně. Vždyť s týmem procházel na turnaji hladce – a pak přišel tvrdý direkt od Švédů.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
15. 05. 2011 11:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
15. 05. 2011 11:25

I dříve, když jsme porazili Sověty, nás pak dostali Švédi / styl hry/ Ale berme to vše jako sport a hru, jednu dobu jsme do toho pletli i tu politiku . Ale mělo se to řešit jinak, ne se hrbit. nyní je tu morálka pokřivená a neměli bychm být překvapeni, jak dopadl český kapitalismus a je jeho složkou je nihilismus/ absence morálky a slušnosti/ stejně jako to mu bylo v minulém režimu. Jen to asi i materiálně pocítíme....

ivoadler
15. 05. 2011 11:16

Díval jsem se na to nárazově, ale bylo to jasné. Kombinační hra, silná zbraň našich hokejistů, byla v pr.deli. Ti kluci si kloudně nepřihráli, hra se rozpadla do řady osobních soubojů a v nich naši nedominovali.

zdepa
14. 05. 2011 19:26

Na Švédy nemáme tradičně a myslet si, že to půjde samo, je hodně naivní. Přehráli nás ve všech směrech, zejména v myšlení. Zbytečné a hloupé fauly a zejména velice slabě zajištěná obrana udělaly své. Jako přes kopírák a v duchu většiny utkání s nimi. Náš výsledek je naprosto reálný, na víc jsme neměli. Přesto ostudu neudělali.

georg7
14. 05. 2011 12:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.