Čeští hokejisté umlčeli Bratislavu: Vyučili je! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Čeští hokejisté umlčeli Bratislavu: Vyučili je!

Tak to byl koncert! Hotová fi lharmonie! Čeští hokejisté dokonale vyučili nabuzené Slováky a pořádně jim znechutili světový šampionát, který pořádají. Že zápas skončil jen 3:2? Pche, mohlo to být klidně deset! Zatímco Češi si už zajistili čtvrtfi nále (další zápas osmifi nálové skupiny hrají zítra s Ruskem), Slováci s nulou na bodovém kontě mohou na play off pomalu zapomenout...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

dominicqua
13. 05. 2011 18:40

Nechcela by sooom

dominicqua
13. 05. 2011 18:39

Šveeeedi su borci ! .... dovi dopo o rok

dominicqua
07. 05. 2011 19:49

Odkedy viete hrať futbal?.... som si Vás nevšimla minuly rok na MS vo futbale ...sorry asi som to zle sledovala .... a my sme sa netešili na medaile my sme sa tešili hlavne z toho že ten šampionát môžeme organizovať... ale vieš čo mne je totálne jedno kto vyhraje medaile a kto nie....mne ide len o jedno a to že Slováci by si v živote nedovolili toľko nadávať a brať si do úst Čechov.... proste ste vyhrali ...gratulujem ...ale ani jeden Slovák nemá taký názor na Vás ako vy na nás... to ma štve že si nás vždy beriete do papule ! .... len robte ďalej vojnu medzi Českom a Slovenskom...a pritom aby si vedel veľa Slovákov pôjde fandiť na finále Čechom... aj popritom čo si o nás myslíte ... pretože niesme také svine žeby sme teraz na Vás zanevreli tak ako vy na nás... škoda

starypes
08. 05. 2011 07:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dominicqua
13. 05. 2011 18:40

....a ty Marešova trubko sa radšej neozyvaj lebo teraz ste v ***i vy

dominicqua
07. 05. 2011 18:26

....dosť ste ma pobavili týmto článkom...že Slováci nemajú na Čechov Áno mate pravdu Slováci nemajú na Vás ...pretože niesu taký sprostý ako vy že postavia celú hru na jednom hráčovi ...ako ste to urobili Vy s Jágrom .... Toto ste celý Vy Češi ....čo iné by sa od Vás dalo čakať .... Keď Slovensko niekam postúpi ako napríklad na Majstrovstvá vo futbale hneď ste na nás nadávali že sme tam ..a že vy tam nieste ... teraz si nás beriete do papule aj pri hokejových majstrovstvách... ako sorry ale ste trápny . Nepoviem keby ste vyhrali 7 ....ale vyhrať tesne 3:2 a tešiť sa z toho ako malé dieťa z lízatka ,a riešiť veci typu že my už nemáme žiadnu šancu...príde mi to trochu trápne. To či nejakú tú šancu máme nechajte láskavo na nás ... Takže dúfam že Vám to zajtra Ovechkin ukáže a uvidíme kto bude po zápase fňukať že to bolo len o šťastí

destrruct
07. 05. 2011 19:29

Zalez burane a nezáviď, že narozdíl od vás naši hráči umí hrát hokej i fotbal. Těšili jste se na medaile a místo toho málem hrajete o záchranu. Jste zakomplexovanej národ s podprůměrnýma hokejistama. Nevidím jedinej důvod, proč bysme se nad vašimi chatrnými výkony nemohli bavit. A jestli ti výsledek přišel slabej, tak si vzpomeň na MS 2009, kde jsme vás rozmetli 8

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.