Těhotná Hanychová: Náhlý převoz do porodnice! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Těhotná Hanychová: Náhlý převoz do porodnice!

Vystrašená Veronika Žilková (49) musela v noci na čtvrtek s nejstarší dcerou do porodnice! Ji i samu Agátu Hanychovou (25), která je ve čtvrtém měsíci těhotenství, totiž vylekaly čtyřicetistupňové horečky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

illis
18. 03. 2011 19:49

řekla bych až vyžile. Hrozné a to pořád leze před objektivy fotoaparátů. Agátě přeji aby se uzdravila a aby mimimnko bylo v pořádku

defakto
18. 03. 2011 15:49

z Agáty , stará Žíla zase dramatizuje jen aby byla v bulváru ! Chudák dítě , které se narodí a budou vychovávat tyto dvě ště-tky !

starypes
18. 03. 2011 15:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

winterfreshka
18. 03. 2011 13:40

Wo co go u nich šlo,znáte škrabáky,ti rádi vše přibarví.Agátě přeji uzdravení,donošení a hodnou babku k tomu.

pavucinka
18. 03. 2011 13:18

v době viroz, ale to je pro ni asi těžké.....mít děti znamená určité oběti,někdy i obětování kariery , protože neví jaké dítě se narodí a co bude vyžadovat, ale to by měla vědět dříve,než se je rozhodne vůbec mít.... tohle není žádná hra ani zábava, to je reálný život.

x_xenie
18. 03. 2011 12:54

to musí být hrozné.Já to chápu, jsem teď taky těhotná, poprvé, a je mi pořád tak strašně blbě... no, dostat do toho ještě chřipku a horečky, tak už snad pojdu. Až mi zas bude nějaká rozkydlá slepice s nablblým úsměvem říkat, jak je těhotenství nejkrásnější období, tak ji snad na místě přizabiju, fuj, to je fakt peklo . Tak hlavně hodně zdraví Agátě .

pavucinka
18. 03. 2011 13:24

peklo to pro mě nebylo, asi jak pro koho,stejně jako samotný porod a to mám úzké boky.....chudák Agáta/?/ snad jen proto,že asi nevěděla, že je třeba se vyhýbat možnostem nákazy, stravovat se doma, více spát. Mohla by o dítě přijít, jestli si myslí,že dál pojede tak,jak je navyklá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.