Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 31. března 2015

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Manželka Pavla Lišky před rozvodem: Už vím, proč nás muži nechápou!

Pavel Liška s manželkou Kristýnou
Pavel Liška s manželkou Kristýnou (Profimedia.cz)

Herečka a tanečnice Kristýna Liška Boková (31) a Pavel Liška (41) se po více než deseti letech manželství rozvádějí. Ačkoliv většina žen dokáže být v takové situaci na chlapa pořádně naštvaná, Boková si se zástupci mužského pokolení rozumí víc, než kdy jindy.

„Jsem teď ve zvláštním období, takže muže naopak chápu, přijdou mi srozumitelnější než ženy. Jsou racionálnější, což mně, která funguje intuitivně a ví, že to není ideální, imponuje. Co řeknou, to platí, nedělají ženské manévrovací kličky, ve kterých se ztratíte. Ani se mužům nedivím, že nám pak nerozumějí a nechápou nás,“ hodnotí herečka mezilidské vztahy v magazínu Ona Dnes.

Ženy podle Bokové neumí věci říkat narovinu a svá přání vyjadřují oklikou. Pak se diví, že jim muži neporozumí. Za svoji ryze mužskou vlastnost považuje samostatnost. „Musím si neustále dokazovat, že spoustu věcí zvládnu sama. Ale čím jsem starší, tím víc si začínám užívat, když mi chlap pomůže a já můžu být občas za křehkou ženu,“ přiznává herečka.

Za žádnou expertku na muže se však nepovažuje. „Když se nějakému muži líbíte, není těžké ho okouzlit. Ale že bych uměla využívat ženské zbraně a získat jakéhokoliv muže, tak to rozhodně ne,“ uzavírá Boková.

 

 

anezat
27. 2. 2013 • 16:13

Příspěvek jak hrom a nic v něm není řečeno! Nám je ale všem jasné, že když Vás nadopují léky, nemáte problem nielen s muzmi, ale aj zenami... Žijete prostě hlavou na Marsu a nohama na Venuši.

anezat
27. 2. 2013 • 16:08

montevideo
26. 2. 2013 • 19:37

Kristýna Liška Boková = dcera Johna Boka. Celý tatínek !

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.