Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. ledna 2015

Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie

Tělo Jiřiny Jiráskové nacestuje po smrti 420 km po Česku! Proč a kam?

Rakev s tělem zesnulé Jiřiny Jiráskové urazí minimálně 420 km.
Rakev s tělem zesnulé Jiřiny Jiráskové urazí minimálně 420 km. (Koláž Ahaonline.cz)

Zesnulá herecká hvězda Jiřina Jirásková (†81) měla už drahnou dobu před svou smrtí dobře rozmyšleno, co se má stát, až odejde navždy. Vybrala si dokonce pohřební službu a vytvořila opravdu hodně smutný program.

Po smrti herečky přijela její tělo vyzvednout jihočeská pohřební služba, kterou si s předstihem Jirásková vybrala. Její tělo naložili v rakvi do dodávky a vydali se na 140 km dlouhou cestu do Vlachova Březí (nedaleko Strakonic). Tam má tělo zůstat až do pátečního rozloučení, které se koná v deset hodin dopoledne v Divadle na Vinohradech, tedy v Praze. A rakev tedy znovu čeká 140 km dlouhá cesta.

Jiřina Jirásková nicméně bude pohřbena v Malenicích, které leží kousek od Vlachova Březí. A pohřební vůz tak čeká znovu zhruba 140 km dlouhá cesta na jih. Tam pohřeb proběhne v sobotu 19. ledna! Celkem tedy rakev s tělem nacestuje přes 420 km po České republice. Proč to ale Jiřina Jirásková vymyslela právě takhle? To je tajemství, které v sobotu navždy zmizí v zemi malenického hřbitova.

Facebook

majolka232
12. 1. 2013 • 11:46

Pražáci ach ti pražáci....jen se z této odeesacké fu.c.h.t.l.e nepo.s.e.r.t.e...

majolka232
12. 1. 2013 • 10:39

V pondělí bude zádušní mše,sloužit bude D.Duka. Ona byla totiž zarytou katoličkou a také odeesačkou!A tomu věřila, tomu se modlila: Vynatek z historie papežských osobnosti: 955 - papež Jan XII. byl i na svou dobu natolik krutý, že i Římané usilovali o jeho krev. Dopustil se incestu s vlastní matkou, v lateránském paláci provozoval harém, hrál hazardní hry s penězi vybranými od poutníků, své milostnice odměňoval zlatými kalichy, které pocházeli z baziliky sv. Petra a znásilňoval ženy přímo v kostele sv.Jana Lateránského. Vydrancoval baziliku sv.Petra a před rozhořčenými Římany prchl do Tivoli. Nakonec byl souzen za to, že si za vysvěcení na kněze nechal platit, oslepil svého duchovního rádce, vykastroval kardinála (a přivodil tak jeho smrt) a byl obviněn z vraždy, křivé přísahy, svatokrádeže, krvesmilstva se svými příbuznými a z toho, že vzýval démony. Jan po návratu z exilu nechal všechny své nepřátele bez lítosti popravit. majolka232 10. 01. 2013 11:22 nahlásit Reagovat Zločiny církví,pro neznalé katolíky 1277 - papež Mikuláš III. si nahromadil obrovské jmění, jež pocházelo z konfiskací majetku obětí obviněných z kacířství. 1294 - papež Bonifác VIII. prohlašoval, že slepá poslušnost jeho autoritě je pro spásu nezbytná. Každý lidský tvor musí činit tak, jak mu papež řekne. Proti rodině Colonnů, jež chtěli zpochybnit jeho volbu, vyslal křižáckou výpravu, která zničila jejich tvrze a pobila a zotročila venkovany na jejich pozemcích. Těm pak poskytlo útočiště město Palestrina, které bylo při šesti tisících mrtvých srovnáno se zemí. Sepsal bulu Unam Sanctam, která říká: "…existuje jenom jediná, katolická a apoštolská církev mimo níž není spása ani odpuštění hříchů." "Vyhlašujeme, oznamujeme a určujeme, že pro spásu každého tvora je absolutně nezbytné, aby se podřídil římskému papeži." Ve 13.století sv. Bonaventura, kardinál a františkánský opat, přirovnal Řím k apokalyptickému hampejzu, jenž opíjí krále i národy vínem svých nevěstek. Prohlásil, že v Římě nenašel

jozifek2
9. 1. 2013 • 15:37

moc me mrzi ze odesla Velka herecka at se tam n hereckem nebi ma lepe jak my tady

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.