Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 18. dubna 2015

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Anife ve VIP PROSTŘENU: Po Viagře mě svědily bradavice!

Anife a lilek
Anife a lilek (TV Prima)

Hostina u prostořeké Anife Vyskočilové Hassan slibovala nejedno překvapení. Její exotické kořeny se projevily nejen v menu, ale také v pikantní konverzaci.

Anife se pořádně rozčílila už při nakupování. Na trhu ji pohoršily jahody za sto korun a svůj názor dávala jako správná Turkyně hlasitě najevo: „To bych musela být debil, abych to koupila!“ Pořádnou dávku výčitek schytal i její současný partner kvůli nevhodnému vybavení bytu. Ke smrti totiž nenávidí vysoké skříně i elektrický sporák.

Exmanřelka Ivana Vyskočila přesto v kuchyni tráví spoustu času a pro hosty si připravila bohaté menu. Plný stůl je totiž podle ní symbolem spokojené rodiny. Servírovala tak rovnou čtyři předkrmy, z nichž ji nejvíce potrápil lilek, který během pečení explodoval. Výbuch v kuchyni ji natolik šokoval, že se obávala teroristického útoku.

Vrcholem večera ovšem byla její historka o zkušenosti s Viagrou. „Chtěla jsem vyzkoušet, co to děla se ženskýma. Měla jsem červený uši a staršně mě svědily bradavice,“ pobavil hosty, načež ji Petra Černocká, Martin Kraus a Petra Horváthová opravili, že šlo patrně o bradavky.

Jak si VIP strávníci pochutnají na menu Anife Vyskočilové Hassan? Sledujte VIP Prostřeno na Primě!

Chcete být v obraze, co se děje v show Prostřeno!? Nebo jste nějaký z dílů nestihli? Všechny články najdete přehledně na: http://www.ahaonline.cz/prostreno

pavelcejnar
17. 8. 2012 • 20:00

Kdyby byla inteligentní, tak si bude vydělávat hlavou, a ne kundou.

avidx
15. 8. 2012 • 21:30

kde se nasere jeden cigoš, tam se za ním nasere celá jeho rodina. tak vypadni, ty přičmoudlá socko, a vem si sebou celou tu svou cikánskou famílii.

jsemblbahillaarkaa
15. 8. 2012 • 19:27

ale zlatíčko, nikdo se k vám do rodiny nevtírá. tak to prostě je. jsi moje sestřenka. krev není voda. a nic si z toho nedělejte, že vás zplodil nějaký pablbeček po kterém jste zdědily obě dvě nějaké ty geny. holt, každý nemůže mít úroveň jakou má anife. jinak přeji hezkou směnu v perlovce, holky moje zlaté, přitroublé p. s. ještě ***š s taťkou, zlatíčko moje zneužívané?

p.r.d.e.l..hillarka
15. 8. 2012 • 17:52

Přestaň se nám vtírat do rodiny, nakažená a podivně "yntelygentní"socko!!Na takové "NICKY" a to-doslova, nemáme se ségrou čas

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.