Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. března 2015

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Krásné tajemství Karla Rodena na zámku Skrýšov: Mají tu miminko!

Roden s Krausovou mají na zámku miminko
Roden s Krausovou mají na zámku miminko (Martin Hykl, David Kundrát, Marek Pátek)

Herec Karel Roden (50) a jeho životní partnerka Jana Krausová (58) si až donedávna žili na zámku ve Skrýšově ten pravý romantický sen. Pak se stalo ale něco, co změnilo životy obou. Od širokých stěn středověké stavby se v dubnu začal odrážet dětský smích. Ve všední dny před veřejností uzavřeného herce teď prozářila malá Sofinka. Jenže komu miminko, které se tak často objevuje v honosném sídle, patří?

Je to obrovské překvapení, které zřejmě zaskočilo Rodenovu milovanou partnerku Janu Krausovou. Ta totiž matkou dvouměsíční holčičky není. Krásné drobounké stvoření porodila mladá zubařka Laura Čekanová, která je sestrou herce Ernesta Čekana. A otec malé Laury? Jeho jméno se nabízí samo...

Aha! se vydalo za ženou, která se k celé věci postavila velmi hrdinně a více než mateřsky. Rodenova dlouholetá partnerka Jana Krausová je totiž tou, jež přijala rozkošnou Sofinku do osamělého života na zámku.

Co konkrétního se tedy devět měsíců před narozením miminka stalo? „Já se o těchto věcech nechci bavit do novin,“ podotkla. Také popsala, že Čekanová je jejich rodinná kamarádka. Mohlo by ale dítě být potomkem jejího dlouholetého partnera? „Ale proč chodíte proboha za mnou?! Proč chodíte za mnou?! Jako proč…?“ hlesla.

Sám Karel Roden na telefony nereagoval, Aha! se proto vydalo přímo na zámek. Nedobytná pevnost však není jen tak ledaskomu přístupná. Nechali jsme mu alespoň vzkaz – i ten ale zůstal bez odezvy. Každé panství má své tajemství, nevyjímaje to Karla Rodena... „O této věci musíme jakoukoli debatu vynechat,“ bál se ale cokoli prozradit správce rozlehlé nemovitosti Milan Baloun.

Mnohem otevřeněji ale mluvili místní starousedlíci a sousedé. Co řekli? Čtěte už zítra v deníku Aha!.

silvervoice
13. 6. 2012 • 08:08

Na to Roden nemusel studovat pražskou DAMU, aby přišel na to, že trojka, ale i čtverka nebo pětka může žít harmonickým životem, to ví každý nevzdělaný arab. Škodaže poslanci ještě nepochopili, že mnohoženství je u primátů něco velmi přirozeného a potřebného, rozhodně je lépe mít více žen, než první ženu nechat plavat, jak to udělal Topol nebo Parobejk.

hillaarkaa
12. 6. 2012 • 15:27

A ani s tím neobeznámí bulvár

hillaarkaa
12. 6. 2012 • 08:40

Od tebe to sedí,ty připrclíku homofobní,formanův.Umejte si své zapařené péérdele s hemeroidy,dejte brko s lysoněm a pak tu kázejte

majojo
11. 6. 2012 • 19:23

A taky jsou trošku pidlovoký - kde tam viděj to středověké sídlo. Na druhé straně ovšem, pokud tam skutečně vidí středověké sídlo, tak tam klidně mohou vidět i to miminko.

reklama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.